«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Özge Özpirinçci’den Sevimli Doğum Kareleri

Özge Özpirinçci’den Sevimli Doğum Kareleri

ozge-ozpirincci-dogum

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk bir süredir birlikteliklerini devam ettirmektedirler. Mutlu ve huzurlu birliktelikleri olan güzel çiftin geçtiğimiz günlerde bir bebekleri dünyaya geldi.

Mercan isminş vermiş oldukları bebek özellikle Özge Özpirinçci’nin hayranları tarafından merak edildi ve büyük bir sevinçle karşılandı. Özge Özpirinçci ise bu anları paylaşarak kişileri tatlı bir görüntü ile karşıladı.

Uzun Yılların Meyvesi Mercan Oldu!

Özge Özpirinçci başarıları ile adından söz ettiren bir oyuncudur. Bu güzeller güzeli oyuncunun kalbini ise yine yakışıklı ve başarılı oyuncu olan Burak Yamantürk fethetmiştir.

ozge-ozpirincci-dogum
Özge Özpirinçci Doğum

2014 yılında filizlenmeye başlayan aşklarını ise mutlu ve gözlerden uzak bir şekilde yaşamayı tercih eden oyuncular, mutluluklarını gizlemeyerek takipçileri ile paylaştılar.

Aşklarının meyvelerini takipçileri ile paylaşan oyuncular takipçileri tarafından oldukça sıcak karşılandı. Birçok takipçi ise Özge Özpirinçci’yi güzel yorumları ile mutlu etmeyi başardı.

Son Hali İlgi Gördü!

Başarılı iş hayatı olan Özge Özpirinçci özel hayatındaki başarılarını da onu sevenler ile buluşturmayı ihmal etmedi. Güzeller güzeli Mercan’ın annesi olmanın gururunu yaşayan Özge Özpirinçci son halini sevenleri ile buluşturarak iyi olduğunu herkese gösterdi.

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *