«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Pelin Karahan Vücudunun Sırrını Açıkladı

Pelin Karahan Vücudunun Sırrını Açıkladı

pelin-karahan-sirri

Pelin Karahan 2014 yılında iş insanı olan Bedri Güntay ile hayatını birleştirerek mutlu bir evliliğe adım attı. Evliliğinin yanı sıra ise bir yandan da iş hayatını da sürdürmeyi ihmal etmeyen Pelin Karahan iş hayatıyla öne çıkmaktadır. Bununla beraber ise son zamanlarda vücudu ile de çok konuşulanlar arasında olduğu söylenebilir.

Pelin Karahan’ın çocuklarının olmasına rağmen nasıl böyle formda kalıyor olması birçok kişinin aklında soru işareti bırakmaktadır. Pelin Karahan ise meram edilen bu soruları bir etkinlik çıkışında basın mensupları ile paylaştı.

İşte Pelin Karahan’ın Dikkat Çekici Açıklamaları

Pelin Karahan daha önce rol almış olduğu Kavak Yelleri dizisi ile tanınmış ve başarısını bu şekilde ekranlara taşımıştır. Bu başarısından dolayı da farklı teklifler alıp iş hayatına da ara vermeden devam etmiştir.

Önceki gece ise Tohum Otizm Vakfı’ nın hazırlamış olduğu geceye Kuruçeşme’ de katilim sağlamıştır. Bu etkinlik sayesinde ise basın mensupları Perihan Karahan ile röportaj yapmanın keyfini yakalamış oldular.

pelin-karahan-sirri
Pelin Karahan Vücut Sırrı!

Röportaj esnasında Pelin Karahan çok yolculuk yapmak zorunda kaldığını ifade etti ancak bu durumun çocuklarını çok özlediği için yapmak durumunda kaldığını da konuşmalarına ekleyerek devam etti. Kıbrıs’ ta yer alan Zafere Doğru çekimlerinden dolayı sık seyahat eden Pelin Karahan bu durumdan şikayetçi olmadığını tam tersi isini yaptığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

Pelin Karahan bu yoğun ve bol seyahatlerinin olduğu bu sürecin kısa bir süre daha devam edeceğini de dile getirdi. Kilolarını nasıl verdiği ve formunu nasıl koruduğu sorulduğunda ise çok fazla çalıştığını ve sağlıklı beslenmeye dikkat ettiğini ifade etti.

Pelin Karahan’ın Gündemde Olan Videosu

37 yaşında olan unlu oyuncu güzelliği ve başarısı ile dile gelmiştir. Son zamanlarda ise Pekin Karahan’ın formda kalışı konuşulmaktadır.  Pelin Karana ile ilgili konuşulan bu durumun sebebi ise vermiş olduğu dikkat çekici, cesur pozlardır.

Pelin Karahan geçtiğimiz günlerde takipçilerine boks yaparken çekilmiş olan videosunu paylaştı. Beğeni sayısı hızlı bir şekilde artan video ise Pelin Karahan’ın fiziğinin dikkatleri üzerine toplamasına sebep oldu

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *