• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek Nasıl Yorumlanır?

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek
  • Beğen
    Loading...

Kız çocuğu görmenin aksine rüyada erkek çocuk görmek hayra yani iyiye yorulmaktadır. Rüyasında erkek çocuğu görenlerin mutluluğa, sevince, refaha ve feraha ereceği söylenir. İslam dininde bu rüyanın farklı tabirleri vardır.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Görülen bu rüya güvenilecek bir dosta ya da eşe, saygı duyulmaya, bolluk ve berekete işarettir. Erkek çocuğun rüyada görülmesi şansın, kısmetin ve kazanılacak rızkın fazlalaşacağı demektir. Bir başka tabire göre eğer rüyayı gören kimse bekar bir kız ise hayırlı ve güzel bir kısmet ile karşılaşacağını belirtmektedir.

Dara düşmüş birinin işlerinin düzeleceğine, hastalıklı birinin sağlığına kavuşacağına, sıkıntı ve buhran içinde olanın feraha çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Erkek Çocuğu Sahibi Olmak

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Rüyada erkek çocuğu görmek veya sahibi olmak kişinin çok sevineceği bir haber alacağını işaret eder. Kişinin alacağı bu müjdeli haber sayesinde hayatının baştan aşağıya değişeceğini belirtmektedir. İyi bir insan olduğunuza ve iyi evlatlar yetiştirdiğinize ya da yetiştireceğinize işaret etmektedir. İş hayatında yükselme, nasibin artması, hayırlı bir evlilik gibi birçok güzel haber anlamındadır.

Rüyada Erkek Çocuk Sevmek

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Rüyayı gören kişinin zayıf düşmesini bekleyen bir düşmanının olduğunu belirtmektedir. Zayıf düştüğü an da kişiye saldırıda bulunacağı anlamında yorumlanmaktadır. Rüyada görülen erkek çocuk esmer, kısa boylu ise düşmanının zengin ve çok tehlikeli olduğuna işarettir. Eğer rüyada sevilen erkek çocuk beyaz tenli, uzun boylu ise gizli bir düşmanının olduğuna işarettir. Rüyada erkek çocuk görmek ya da çocuğu öpmek kişinin hayatının huzur ile dolacağı anlamındadır.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Hamile olan bir kadının rüyasında erkek çocuğu doğurduğunu görmesi gerçek hayatta doğacak olan bebeğinin kız olacağına işarettir. Bu rüyanın bir başka tabiri de vardır. Bu rüyayı gören kadının aile hayatınızda sıkıntılar çıkacaktır. Eğer rüyayı gören kadın hasta ise vefat edecektir.

Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Rüyasında erkek bir bebeği emzirdiğini gören kadın gerçek hayatta kız çocuğu sahibi olacaktır. Eğer kadın kendi erkek bebeğini emzirdiğini gördüyse, çocuğu büyüyünce çok başarılı olacaktır. Rüyasında tanımadığı bir kimsenin bebeğini emzirdiğini gören kadının düşmanları olduğuna işaret etmektedir.

Başka bir tabire göre rüyayı gören kadının bir sevap işleyeceğine ve bu hayırlı işinden dolayı çevresinden takdir alacağına işaret etmektedir. Kişi kendisi ile gurur duyacaktır.

Rüyada Erkek Çocuk Yıkamak

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Rüyada erkek çocuk görmek ya da yıkamak huzur ve ferahlığa delalet etmektedir. Rüyayı gören kişi genç bir kadın ise kız çocuğu sahibi olacaktır. Eğer rüyayı gören kişi yaşlı bir kadın ise ölümü yaklaşmış ya da vefat edecek demektir. Kişi çocuğu yıkarken çok fazla kir ve pislik aktığını görmüş ise sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacaktır. Çünkü kir akması sıkıntıların akıp gideceği anlamında tabir edilmektedir.

Rüyada Erkek Çocuk Kaybetmek

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Sokak ortasında ya da kalabalık bir meydanda erkek çocuk kaybettiğini gören kişi eline geçecek büyük bir şansı kaybedecek demektir. Kahrından günlerce ağlayacağına ve bir süre kendine gelemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuk görmek ya da çocuğu kaybetmek, duygusal bir karar verdikten sonra psikolojik olarak da bu rüyanın görülebildiği yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin her an büyük bir hata yapabileceğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin verecekleri kararlarda daha dikkatli olmaları gerekmektedir.

Rüyada İkiz Erkek Çocuk Görmek

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Rüyayı gören kimsenin ev ortamında ve aile hayatında sıkıntı, zorluk ya da darlık olmayacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişinin ailesinde sevgi her zaman vardır ve eksikliği yaşanmayacaktır. Kişinin sofrasında bolluk ve nimetin eksik olmayacağı demektir. Rüyayı gören kimse ne iş ile uğraşırsa uğraşsın her daim rızık elde edeceğini söylemektedir. Kazancı her zaman helal para olacaktır.

Rüyada erkek çocuk görmek ve bu çocukların iki olması kişinin hayatında şansın, bolluk ve bereketin, huzurun ve sağlığın eksik olmayacağına işaret etmektedir. Kişi iyi ve güzel insanlarla karşılaşarak hayır duası alacaktır. Ailesinin desteği ve sevgisi her daim yanında olacaktır. Eğer arka arkaya gelen rüyalarınızdan birisi rüyada gelinlik görmek ise mutlaka hayırlı haberler alacağınız ifade edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek Psikolojik Yorumu

burcu-alem-ruyada-erkek-cocuk-gormek

Psikolojide bu tarz rüyalar birkaç şekilde yorumlanmaktadır:

Bu kişilerin bilinçaltında yoğun bir bebek sahibi olması isteği mevcuttur. Bu kişiler erkek çocuklarını çok sevmektedirler.

Hayatı düzende olmayan ve mutlu olmak isteyen kişiler başka kimselerin mutluluklarına karşı büyük bir özenti duymaktadırlar.

Bekar insanların artık evlenmek ve bir aile kurmak istemelerini de sembolize etmektedir.