«
  1. Anasayfa
  2. Alışveriş
  3. 2022 Yılında En Özel Sevgililer Günü için Hediye Fikirleri!

2022 Yılında En Özel Sevgililer Günü için Hediye Fikirleri!

sevgililer-gunu-icin-hediye

Sevgililer günü için hediye fikri almak çoğu zaman hangi hediyeyi alacağını bilmeyen kişilerin yardımcısı olmaktadır. Bu özel günde sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek adına alabileceğiniz hediyeleri öğrenmek bu yüzden önemli.

Aslında sevgililer günü hediyeleri çok farklı kategoriler altında ele alınabilmektedir. Çünkü hem kadın hem de erkek için günümüzde satışa sunulan milyonlarca ürün var.

Hem günlük kullanılabilen hem de aksesuar mantığıyla hediye olarak durabilecek bu hediyeleri öğrenerek siz de sevgililer günü için hediye konusunda rahatlayabilirsiniz.

Eğer sevgililer günü hediyesi kadın ya da erkek için ihtiyacınız varsa bu yazı tam size göre! Hemen listeyi inceleyerek bütçenize ve sevgilinize uygun olacak hediyeyi seçebilirsiniz!

Sevgililer Günü için Hediye Arayışında Olanlara Yardımcı Olacak 6 Seçenek!

Sevgililer günü için hediye alırken öncelikle belirlemeniz gereken birkaç unsur bulunuyor. İlki, cinsiyete bağlı olarak hediye alacaksanız buna göre bir yol izlemelisiniz. Örneğin sevgililer günü hediyesi erkeğe ve kadına olacak şekilde ayrıma gidin.

Daha sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise alınacak malzemenin her gün kullanılabilmesi yani kullanışlılığı mı önemli yoksa gösterişi, manası mı önemli belirleyin. Kimisi özel olarak anlamlı olması önem kazanır. Kimisi için ise hayatını kolaylaştırıcı olması önemlidir.

İşte hem anlam olarak hem de kullanışlılık açısından değerlendirebileceğiniz sevgililer günü için hediye seçeneği olarak sunulabilecek özel tavsiyeler!

1- Hediye Kutusu

sevgililer-gunu-icin-hediye
Sevgililer Günü için Hediye Fikirleri

Klasik sevgili hediyeleri erkek ya da kadın fark etmeksizin alınabilecek seçeneklerden birisi hediye kutusudur. Hediye kutuları birden fazla hediye almak isteyenlerin değerlendirebileceği seçenektir.

Hediye kutuları içinde birden fazla ürün yer alır. Bu ürünler kişiden kişiye, alınacak yere göre değişiklik gösterir. Genelde ajanda, çakmak, cüzdan, kupa gibi ürünler bir arada bulunur.

Aynı zamanda bu ürünler uygun fiyatlı da olur. Ayrı ayrı ürünleri almak isteyenlerin genelde daha yüksek miktarda para ödemesi gerekirken bu kutular daha makul ücretlerle alınabilir.

2- Ahşap Fotoğraflar

Eskiye dair merakı olan nostalji sevenlere sevgililer günü için hediye fikri olarak ahşap fotoğraflar verilebilir. Ahşap fotoğraf görünüm açısından da oldukça dekoratiftir.

Sevdiğiniz insanla ahşap görünümlü fotoğraf satın alınabilir, altına istediğiniz bir sözü yazdırabilir ya da özel takvim oluşturabilirsiniz. Çoğu zaman bu hediye seçeneği kadınlar için uygun görülür fakat erkeklere de alınabilir.

Keza yine alınacak olan bu hediye ofis ya da evde kullanmak, sergilenmek adına uygundur.

3- Kanvas Tablolar

sevgililer-gunu-icin-hediye

Kanvas tablolar evlerin duvarlarını süsleyen özel parçalardır. Sevgilinizle olan fotoğrafınızı olabildiği gibi bunun yanı sıra özel anlam ifade eden herhangi bir görselin kanvas tablo satın alabilirsiniz.

Sevgili hediyeleri bayan seçenekleri arasında yer alır. Fakat erkeklere de elbette alınabilir herhangi bir şekilde tek cinse özel değildir. Alacağınız bu tablolar ile özel anlam oluşturup mutlu edebilirsiniz.

Her ne kadar günlük kullanım için uygun olmasa da uygun fiyatlı olmasıyla sevgililer günü için hediye fikirleri arasında bulunur. Neredeyse her siteden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

4- Led Lambalar

Yaratıcı sevgililer günü hediyeleri arasında led lambalar son zamanlarda oldukça meşhurdur. Led lambalar görünüm itibariyle gerçekten çok şık ve tatlıdır.

Kalp, yıldız gibi farklı şekillerde yapılabilir ya da estetik görünümde oluşması amacıyla sevdiğiniz kişiyle fotoğrafınızı da bastırabilirsiniz. Böylece iş yerinde ya da evde ışığını açmadan sadece görünüşüyle kullanabilir. Bunun yanı sıra ışık ihtiyacını gidermek adına da tercih edilebilir.

5- Kişiye Özel Termoslar

sevgililer-gunu-icin-hediye

Kişiye özel hediyeler sevgililer günü için hediye seçenekleri arasında çok sık tercih edilir. Kişiye özel olması sevgilileri de çok mutlu eden bir unsurdur.

Eğer içeceği sık tüketen biriyle birlikteyseniz mutlaka kişiye özel termos yaptırabilirsiniz. Normal şartlarda özel hediyelerin fiyatları yüksek olsa da bu termosların fiyatı uygun olacaktır.

Fotoğraf baskısı nadir olarak yapılsa da daha çok günlük kullanılabilecek termoslara isim yazdırılmaktadır. İsme özel yaptıracağınız bu termosları rahatlıkla hediye edebilir hatta bir tane kendinize de alabilirsiniz.

6- Sevgililer Günü için Hediye Seçeneği Kolyeler

sevgililer-gunu-icin-hediye

Sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır sorusuna verilebilecek belki de en klasik yanıtlardan birisi kolyelerdir. Kolyeler her zaman kullanılıp hatırlanabilecek bir hediye olacaktır.

Sevgilinize özel olarak alacağınız kolyeleri ister altın ister gümüş alabilirsiniz. Tamamen zevkine uygun olacak şekilde gösterişli ya da tamamen sade görünümlü kolyeleri inceleyebilirsiniz.

Takı ve aksesuar alanında ünlü olan mağazaları inceleyebileceğiniz gibi aynı zamanda e-ticaret sitelerinde de araştırmalarınızı sürdürebilirsiniz.

YouTube video

Özellikle erkek arkadaşınıza hediye alacaksanız, bu konuda özel araştırma yapabilirsiniz. Eğer bu konuda bir ihtiyacınız varsa 1 Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır yazısını okuyarak bu bilgiyi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *