Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Burçlar ve Astroloji
 4. »
 5. Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır ?

Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır ?

Bilgece Bilgece - - 6 dk okuma süresi
1 1
Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır ?

Çoğu kişi tarafından dengesiz olarak nitelendirilse de aslında terazi burcu kadını hayatının her anında ve döneminde uyumun ve dengenin olmasını oldukça önemsemektedir. Hayatında bulunan herkese karşı olan eşit tutumu ve adaletli yaklaşımları sayesinde çevresindeki herkes tarafından fikirleri oldukça önemsenmektedir.

YouTube video

Bu burca sahip kadınlar ısrarla hiç kıskanç olmadıklarını öne sürseler de aslında oldukça kıskanç yapıları olduğunu söylemek gerekir. Kıskançlık yüzünden içten içe kendilerini yiyip bitirseler de gururlu bir yapıları olmasından dolayı dışarıya bunu asla göstermemeye çalışırlar. Bu konuda da oldukça başarılılardır diyebiliriz. Dışarıdan biri asla kıskançlık duygularının var olduğunu anlamaz.

Terazi kadınları aynı zamanda bulundukları ortamda ilgi odağı olmaya bayılırlar. İster aşk hayatında ister de aşk hayatının dışında bir ortamda ilgi odağı olmaktan çıktıkları anda adeta kıskançlık krizlerine girebilirler. Ama kin tutan bir yapıları olmaması nedeni ile bu durumun çok fazla uzun sürdüğü de söylenemez. Kısa süre içerisinde kendilerini toparlarlar.

Terazi Burcu Kadını Kıskanırsa Ne Yapar?

Bu burcun kadınını çözmek hiç de kolay değildir. Bu nedenle kıskançlık gibi derin bir duygu yaşadığı zaman ne yapacağını kestirmek çok zordur. Yine de genel hatları ile yapabileceği muhtemel şeyleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Özellikle kalabalık bir ortamda böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman neşesinden eser kalmaz. Bir anda yüzü düşebilir.
 • Sessizleşmeye ve konuya dahil olmamaya başladıysa bu kıskandığı anlamına gelebilmektedir.
 • Karşı cinsin onu bile isteye kıskandırdığını hissettiği anda aniden soğuyabilir ve tüm bağları koparabilir.
Terazi Burcu Kadını Kıskanırsa
Terazi Burcu Kadını Kıskanırsa

Terazi Burcu Kadını Küserse

Özellikle terazi burcu kadını küserse neler yapabilir ya da nasıl davranır şeklindeki sorular oldukça fazla merak edilmektedir. Terazi burcu kadını oldukça sakin bir yapıya sahiptir. Huzursuzluktan hiç hoşlanmadığı için küstüğü zaman da gönlünü almak çok zor olmayacaktır. Her zaman uzlaşmacı olmaya çalışır. Fakat kendisi çok sakin olduğu için karşısındakinin sinirli yapısına tahammül edemez. Sinirli biriyle bir ilişki yaşaması çok zordur bu nedenle böyle birinden çok çabuk soğuyabilmektedir.

Terazi Burcu Kadınları Özellikleri Nelerdir?

 • Terazi burcu kadınları, uyumlu, dengeli ve barışçıl kişilikleri ile bilinirler. Adil ve objektif bir yaklaşım sergilerler ve herkesin fikirlerine saygı gösterirler.
 • İlişkilerde güçlü bir şekilde bağlılık hissi duyarlar ve uzun süreli ilişkileri tercih ederler. Romantik ve sevgi dolu bir yapıları vardır.
 • Sanatsal yönleri kuvvetlidir ve estetik güzellikleri takdir ederler. Görsel sanatlar, müzik, moda ve dekorasyon gibi alanlarda başarılı olabilirler.
 • Karar vermekte zorlanabilirler çünkü her iki tarafın da ihtiyaçlarını ve düşüncelerini göz önünde bulundururlar. Bu nedenle, biraz kararsız olabilirler ve başkalarının yardımına ihtiyaç duyabilirler.
 • Sosyal ve iletişimsel becerileri yüksektir. Arkadaş canlısı ve neşeli bir yapıları vardır ve insanlarla kolayca iletişim kurabilirler.
 • Haksızlığa karşı tahammülsüz olabilirler ve adaleti her zaman savunurlar. Dürüstlük ve doğruluk onlar için çok önemlidir.
 • Terazi burcu kadınları, uyum ve dengeyi korumak için çaba gösterirler. Bu nedenle, stresli veya çatışmalı durumlarla başa çıkmakta zorlanabilirler.
 • Ayrıntılara dikkat etmelerine rağmen genel olarak büyük resmi görebilirler. İyi bir gözlem yetenekleri vardır ve farklı perspektifleri göz önünde bulundurarak sorunları çözebilirler.

Bu özellikler Terazi burcu kadınlarının genel özellikleridir. Ancak, her insanın kişilik özellikleri farklıdır ve burçlar sadece bir rehber niteliği taşır.

Aşk da Terazi Burcu Kadını Nasıl Davranır?

Terazi burcu kadınları, aşk konusunda romantik ve sevgi dolu bir yapıya sahiptirler. İlişkilerinde uyum ve dengeyi korumaya özen gösterirler. İlişkilerinde sevgi, saygı, sadakat ve dürüstlük gibi değerleri ön planda tutarlar.

Terazi burcu kadınları, romantizm ve güzellik konularına önem verirler. Partnerlerine sürprizler yapmayı, romantik akşam yemekleri hazırlamayı, tatlı mesajlar göndermeyi ve romantik bir atmosfer yaratmayı severler. Ayrıca, ilişkilerinde adaleti ve dengeyi sağlamak için çaba gösterirler. Partnerlerinin ihtiyaçlarını anlamaya çalışır ve her iki tarafın da mutlu olmasını sağlamaya çalışırlar.

Terazi burcu kadınları, güzellik, estetik ve uyumlu bir yaşam tarzı arayışında oldukları için, partnerlerinin dış görünüşüne ve giyim tarzına da önem verirler. İlişkilerinde estetik uyum önemlidir ve partnerlerinin kendileriyle birlikte uyumlu bir çift olmalarını isterler.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Ayse - -

  Gerçekten neredeyse hepsi doğru

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.