• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır ?

burcualem-terazi-burcu-kadini-kiskanc-midir
  • Beğen
    Loading...

Çoğu kişi tarafından dengesiz olarak nitelendirilse de aslında terazi burcu kadını hayatının her anında ve döneminde uyumun ve dengenin olmasını oldukça önemsemektedir. Hayatında bulunan herkese karşı olan eşit tutumu ve adaletli yaklaşımları sayesinde çevresindeki herkes tarafından fikirleri oldukça önemsenmektedir.

Bu burca sahip kadınlar ısrarla hiç kıskanç olmadıklarını öne sürseler de aslında oldukça kıskanç yapıları olduğunu söylemek gerekir. Kıskançlık yüzünden içten içe kendilerini yiyip bitirseler de gururlu bir yapıları olmasından dolayı dışarıya bunu asla göstermemeye çalışırlar. Bu konuda da oldukça başarılılardır diyebiliriz. Dışarıdan biri asla kıskançlık duygularının var olduğunu anlamaz.

burcualem-terazi-burcu-kadini-kiskanc-midir

Terazi kadınları aynı zamanda bulundukları ortamda ilgi odağı olmaya bayılırlar. İster aşk hayatında ister de aşk hayatının dışında bir ortamda ilgi odağı olmaktan çıktıkları anda adeta kıskançlık krizlerine girebilirler. Ama kin tutan bir yapıları olmaması nedeni ile bu durumun çok fazla uzun sürdüğü de söylenemez. Kısa süre içerisinde kendilerini toparlarlar.

Terazi Burcu Kadını Kıskanırsa Ne Yapar?

burcualem-terazi-burcu-kadini-kiskanc-midir

Bu burcun kadınını çözmek hiç de kolay değildir. Bu nedenle kıskançlık gibi derin bir duygu yaşadığı zaman ne yapacağını kestirmek çok zordur. Yine de genel hatları ile yapabileceği muhtemel şeyleri şu şekilde sıralayabiliriz;

burcualem-terazi-burcu-kadini-kiskanc-midir

  • Özellikle kalabalık bir ortamda böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman neşesinden eser kalmaz. Bir anda yüzü düşebilir.
  • Sessizleşmeye ve konuya dahil olmamaya başladıysa bu kıskandığı anlamına gelebilmektedir.
  • Karşı cinsin onu bile isteye kıskandırdığını hissettiği anda aniden soğuyabilir ve tüm bağları koparabilir.

Terazi Burcu Kadını Küserse

burcualem-terazi-burcu-kadini-kiskanc-midir

Özellikle terazi burcu kadını küserse neler yapabilir ya da nasıl davranır şeklindeki sorular oldukça fazla merak edilmektedir. Terazi burcu kadını oldukça sakin bir yapıya sahiptir. Huzursuzluktan hiç hoşlanmadığı için küstüğü zaman da gönlünü almak çok zor olmayacaktır. Her zaman uzlaşmacı olmaya çalışır. Fakat kendisi çok sakin olduğu için karşısındakinin sinirli yapısına tahammül edemez. Sinirli biriyle bir ilişki yaşaması çok zordur bu nedenle böyle birinden çok çabuk soğuyabilmektedir.