«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Avantajlı Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 Tarifleri

Avantajlı Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 Tarifleri

Avantajlı Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 Tarifleri

Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 seçenekleri, sunduğu fırsatlarla ilgi odağı olmaya devam ediyor. İşte Vodafon’un avantajlı fırsatlarıyla ilgili merak edilen tüm detaylar!

Faturalı hatlar sabit kategorilerle olduğu kadar dönemsel kampanyalarla da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Numaranızı Vodafone’a taşıyarak veya Vodafone’dan yeni hat alarak belirli zamana aralıklarında kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Vodafone, yeni hat sahipleri için farklı kampanyalarla pek çok seçenek sunuyor.

Vodafone Numara Taşıma Faturalı Hatlarda Nasıl Yapılır?

Numaranızı Vodafone’a taşımayı düşünüyorsanız Vodafone bayilerinden ya da online olarak işleminizi gerçekleştirmeniz mümkümdür. Online taşıma işlemi için Vodafone’un resmi sayfasından “Hattımı Vodafone’a Taşı” seçeneğini tıklayarak bilgi formunu doldurun. Ardından müşteri hizmetleri sizi arayarak gerekli işlemleri tamamlar ve SIM kartınız ücretsiz olarak adresinize gönderilir.

Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 fırsatlarından yararlanmak için ikinci seçenek olarak başvurunuz esnasında “Vodafone Mağazası’ndan Alacağım” seçeneğini tıklayarak Vodafone mağazalarından birinden kartınızı alabilirsiniz. Vodafone bayilerinden yapacağınız işlemlerde ise SIM kartınızı çok daha kısa sürede almanız mümkündür

Vodafone Faturalıya Geçiş Nasıl Yapılır?

Faturasız hatların limitlerinin yükselmesiyle beraber faturalıya geçmek isteyen kişilerin sayısı da giderek artmaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden biri de internet kullanımının yaygınlaşmasıdır. Vodafone faturasız hattan faturalı hatta geçmek için müşteri hizmetleriyle iletişime geçip taahhüt onaylamanız gerekir. Diğer bir seçenek ise mobil uygulama veya Vodafone resmi internet sitesini kullanmaktır.

Turkcell’den Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022

Avantajlı Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 Tarifleri

Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 seçenekleri iki kategoride sunulmaktadır. Vodafone yeni hat alanlar ve numarasını Vodafone’a taşıyanlar için farklı seçenekler bulunmaktadır. Turkcell veya diğer operatörlerden Vodafone’a geçiş yapmak isteyenler için Red Tarifeleri ve Süper Uyumlu Tarifeleri mevcuttur. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen 26 yaş altı kişilere ekstra GB hediye edilmektedir.

En Uygun Vodafone Faturalı Tarifeler Hangileri?

Vodafone’un sunduğu en uygun faturalı tarifeler Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden paylaşılmaktadır. Bu kampanyaları görüntülemek için uygulamayı kullanmanız gerekir. Vodafone Genç Faturalı tarifesi ve Red tarifesi sınırsız internet paketleri ile dikkat çekmektedir. Vodaforne’nun en çok ilgi gören paketleri ise Simple tafireleridir.

Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 |Vodafone Kampanyaları Faturalı 2022

Vodaforne’nun en çok ilgi gören paketleri ise En uygun Vodafone faturalı tarifler şu şekildedir:

1-Simple Medium: Aylık kullanım ücreti 52 TL olan bu pakette 1000 DK konuşma, 100 SMS ve 15 GB internet yer almaktadır.

2-Simple Small: Aylık 42 TL ödemesi bulunan Simple Small paketinin içeriğinde 1000 DK konuşma, 100 SMS ve 10 GB internet sunulmaktadır.

3- Simple XSmall: Aylık 32 TL karşılığında sahip olabileceğiniz bu pakette, her yöne 1000 DK konuşma, 5 GB internet ve 100 SMS bulunur.

Vodafone Kampanyaları Faturasız 2022

Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 paketleri kadar faturasız kampanyalar da merak edilmektedir. Vodafone’da faturasız hat kullanıcıları için de sunulan pek çok avantajlı paketi görmek mümkündür.

Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturasız 2022

Vodafone faturasız hat taşıma 2022 seçenekleri içerisinde öne çıkan Kolay Paket Tarifeleri kampanyalarıdır. Faturasız kullanıcılar için kolaylıklar sunan bu tarifelerin detayları ise şu şekildedir:

1-Süper Kolay Paket 3: 28 günlük, 250 DK+250 SMS ve 3 GB internet 76 TL.

2-Süper Kolay Paket 7: 28 günlük, 250 DK+250 SMS ve 7 GB internet 86 TL.

3-Süper Kolay Paket 10: 28 günlük, 250 DK+250 SMS ve 10 GB internet 96 TL.

4-Süper Kolay Paket 15: 28 günlük, 250 DK+250 SMS ve 10 GB internet 116 TL.

5-Süper Kolay Paket 20: 28 günlük, 250 DK+250 SMS ve 20 GB internet 132 TL.

Vodafone Hat Taşıma Faturasız Hatlarda Nasıl Yapılır?

Vodafone faturasız hat taşıma oldukça kolaydır. Faturalı hatlarda olduğu gibi online uygulama veya bayiler aracılığıyla faturasız hatta geçiş yapabilirsiniz. Ancak faturalı hattınızın taahhüt süresi dolmadıysa faturasız hatta geçiş yaptığınız halde kalan aylar için faturalı ödemesini yapmaya devam edersiniz.

Vodafone Yeni Gelen Faturalı Avantajlı Paketler Neler?

Vodafone yeni gelen faturalı müşteriler için avantajlı paketler sunmaktadır. Tercih edebileceğiniz yeni gelen faturalı paketleri şunlardır:

1- Red 20 GB Sınırsız İletişim Tarifesi:  Vodafone, 12 aylık taahhüt karlığında 129 TL olan bu paketi yeni gelenler için 114 TL’ye sunmaktadır.

2- Super Uyumlu+ 2022 Tarifesi: Yeni gelenlere özel indirimle sunulan Super Uyumlu+ 2022 tarifesi 12 ay boyunca 82 TL değerindedir.

3-Red 25 GB Sınırsız Sosyal Tarifesi: 12 aylık olan Red 25 GB Sınırsız Sosyal Tarifesi yeni gelenlere özel 15 ay seçeneğiyle 154 TL’den sunulmaktadır.

4-Red 30 GB Sınırsız Video Tarifesi: Red tarifeleri kategorisinde yer alan bu paket yeni gelenlerde özel 15 ay boyunca 194 TL’den kullanıma sunulmaktadır.

Vodafone Faturalı Tarifeler 2020 Fiyatları ile 2022 Fiyatları Arasında Ne Kadar Fark Var?

Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturalı 2022 seçenekleri için sunulan fiyatlar, 2020 yılına göre daha yüksektir. Bu ülkemizdeki ekonomik koşullar ve paketlerdeki ürün çeşitliliğinden kaynaklanabilmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *