Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burçlar ve Astroloji
  4. »
  5. Aslan Burcu Özellikleri (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Özellikleri (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bilgece Bilgece - - 7 dk okuma süresi
9 3

Aslan burcu herkes tarafından kral, lider, baskın karakter özellikleri ile bilinmektedir. Daha birçok özelliği bulunan aslan burcunun aşk hayatı, ikili ilişkilerdeki rolleri, kadın ve erkek özellikleri oldukça merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Aslan burcunda kadın ve erkek özellikleri, aslan burcunun aşk, kariyer hayatı ve merak edilen her şey.

Aslan burcunun en güçlü yönleri:

  • Yaratıcı olmaları
  • Tutkulu olmaları
  • Cömertlikleri
  • Neşeli ve esprili olmaları ve oldukça sıcak bir kalbe sahip olmalarıdır.

Kibirli olmak, inatçılık, ben merkezcilik, tembellik ise Aslan burcu insanlarının zayıf yönleri olarak belirtilmektedir.

Tiyatrodan, tatile gitmekten, pahalı şeylerden, arkadaşlarıyla beraber olmaktan hoşlanan aslan burcu insanları; görmezden gelinmekten, gerçeklerle yüzleşmekten hoşlanmazlar ve dikkat çekmek için ellerinden geleni yaparlar. Aslan burcu insanları kral ve kraliçe muamelesi görmekten hoşlanırlar.

Aslan Burcu Tarihi Nedir?

23 Temmuz-22 Ağustos arası kişileri kapsayan aslan burcu, ateş grubu burcudur. Altın, sarı ve turuncu en sevdiği renklerdir. En uğurlu günü Pazar, en şanslı sayıları; 1, 3, 10 ve 19’dur. Kova burcu ve ikizler burcuyla uyumludur. Doğuştan liderlik ruhuna sahip olan aslan burcu insanları, kendine güvenir. Cömert ve aynı zamanda sadık olmalarından dolayı, çevrelerinde birçok insan bulunur. Mizah duyguları sayesinde, insanlarla kolay iş birliğine girebilirler.

Aslan Burcu Yükseleni Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu yükselenine sahip insanların özellikleri aslan burcunun özellikleri ile benzerdir. Yükseleni aslan olan insanların en çok öne çıkan aslan burcu özellikleri iyi niyetli olmaları ve büyük ideallere sahip olmalarıdır. Yükseleni aslan olan insanlar ayrıntılarda boğulmazlar fakat davranışlarında oldukça gösterişli davranırlar. Aslan burcundaki liderlik özelliği yükseleninde kendini gösterme, kararlılık ve sabır olarak kendini gösterse de çevresindeki insanlar tarafından bu liderlik olarak algılanmaktadır. Yükselen burç her ne kadar daha az baskın görünse de aslan burcu yükseleninde bu durum tam olarak böyle olmayabilir.

Aslan Burcu Aşk ve Cinsellik

Aslan Burcunda Aşk ve Cinsellik

Aslan burcu insanları oldukça tutkulu ve samimi insanlardır. Duygularını oldukça net ifade ederler. Her türlü ilişkide her zaman lider rolü üstlenmeyi severler. Saygılı olmalarının yanında, sevdiklerine karşı oldukça cömert davranan insanlardır.

Aslanlar, cinsel hayatlarında oldukça maceracı, eğlenceli ve son derece enerjik insanlardır. Cinsel yaşamları içinde duygusal bağlantılarını çok iyi kurarlar. İlişkilerinde memnuniyeti ön plana alan aslanlar, hassas kişiliğe sahiptirler.

Aslan Burcu Arkadaşlık ve Aile Bağları

Aslanlarda Arkadaşlık ve Aile Bağları

Aslan burcu insanları, onurlu ve bağlılıklarını gösteren insanlardır. Gerçek dostluklar kurarlar. Güçlü ve güvenilirdirler. Nadiren de olsa yalnız olabilirler. Gittikleri her yere yüksek enerjilerini götürürler.

Aslanların aile bağları çok sıkı değildir ve patlamaya hazır bomba gibidirler. Bağımsız olmak arzusunda olurlar. Ancak yine de sevdiklerine karşı oldukça korumacı, köklerine saygı gösteren ve gurur duyan insanlardır.

Aslan Burcu Kariyer ve Para

Aslanlarda Kariyer ve Para

Aslan burcu insanları oldukça enerjik yapıya sahip olarak bilinirler. Her zaman meşgul insanlardır. Hırslı olmak, yaratıcılık ve iyimserlik, işlerinde bir numara olmalarını sağlar. Oyunculuk ve eğlence gibi sanat yönü ön planda olan işler olmakla birlikte, yöneticilik, eğitim ve politika da aslanlara uygun işler arasında yerini alır.

Aslan burcu insanları, arkadaşlarına mali destek sağlamada oldukça cömerttirler. Modernizmi ve modayı severler. Aslan burcu aylık burç yorumu ve günlük burç yorumları ile motivasyon olarak haftalık olarak kendilerini günceller, yükselir veya düşerler. Burç yorumları ruh hali ve gündelik yaşamlarına oldukça etki etmektedir.

Aslan Burcu Özellikleri Erkek- Aslan Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Aslan Burcu Erkeğini Neler Etkiler?

Aslan burcu erkeği, yakın ilişkileri içinde kral gibi olmak isterler. Planlama yapmak için drama dan, hayranlıktan, bağlılıktan yol almak gerekir. Âşık olan bir aslan erkeği, pahalı hediyeler vermekten hoşlanır.

Romantik ve tutkulu olan aslan erkeği, işler iyi gitmediğinde, görünüş olarak dış dünya içinde grupların önünde olmayan, iyi görünmeyen kadınlardan yana tercih kullanmaktadır. Ağzı güzel laf yapan aslan burcu erkeği sözleriyle karşısındaki kadını çok kolay etkileyebilir. Cinsel açıdan duygularını çok yoğun yaşayan aslanlar cinsel hayatlarında da baskın olmaktan hoşlanırlar. Eleştirilmekten çok hoşlanmayan aslan erkekleri karşı cinsten hep güzel sözler duymak, övülmek ister. Liderlik, mükemmeliyetçilik ve kararlılık özelliklerinden dolayı aslan burcu erkekleri iyi bir baba olma eğilimindedir. Spor ve kültürel etkinlikler de oldukça ön planda olan aslan erkekleri karşı cinsi bu konuda güçlü bir erkek modeli çizerek etkilemeye çalışır.

Aslan Burcu Özellikleri Kadın ve Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Aslan burcu kadını, sıcak yüreklidir. Hayran olunmaktan ve sevilmekten hoşlanır. İlgi odağı olmaktan hoşlanan aslan burcu kadınını baştan çıkarmak için; saygılı olmak, iltifat etmek, iyi davranmak, lüks bir yaşam tarzı sunmak gerekir.

Aslan kadını ile çıkan bir erkek, kusurları kabul etmeyi bilmelidir. Aşık olduklarında rekabet etmeyi sevmeyen aslan burcu kadınları, karşı cinsin hayatındaki yerinin net olmasını ister.

Aslan kadını Tiyatro, sanat müzeleri, şık restoranlara  ve gece hayatına önem verir.  Biraz otoriter olmalarına karşılık, kendi hayatını kontrol altına almaktan hoşlanır. Partnerinin kraliçe gibi davranması, aslan burcu kadınını çeker. Aile hayatı onlara göre değildir.

YouTube video

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.