Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Alışveriş
 4. »
 5. Avantajlı Baza Fiyatları ve Kullanışlı Modeller ile Tanışın

Avantajlı Baza Fiyatları ve Kullanışlı Modeller ile Tanışın

Misafir Yazar Misafir Yazar - - 7 dk okuma süresi
1 0
Avantajlı Baza Fiyatları

Küçük bir eviniz var ya da eşyalarınızı yeterli depolama alanınız yok! Dolaplarınızın da yetersiz kaldığı durumlarda ekstra depolama alanlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda imdadınıza Yataş Bedding bazalar yetişir! Geniş bir yelpazede sunulan boyut, model ve baza fiyatlarını inceleyerek en uygun tasarım ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ekstra dolap kullanarak dekorasyonu değiştirmek istemeyenler için ideal depolama alanını sunan Yataş baza modelleri, yatakların altında konumlanıyor. Böylelikle odanızın alanından maksimum verimi alabilmeniz sağlanıyor. Özellikle küçük evlerde alanı verimli kullanarak eşya depolanmasında yardımcı olan ürünler, kurtarıcı rol üstleniyor. Elbette ki ürünlerin hem dekoratif hem de işlevsel yönünü kullanmak için seçim konusunda titiz davranmanız şart! Aksi takdirde yatak odanızın alanını daraltabilir ya da hareket imkanınızı kısıtlayabilirsiniz. Modeller arasında seçim yaparken baza fiyatlarını da detaylı incelemeniz gerekiyor. Neye göre değişiyor, fiyat performansı etkileyen noktalar nedir, en doğru modele nasıl ulaşabilirsiniz… Haydi gelin göz atalım…

Baza Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Baza fiyatlarını etkileyen noktaları aşağıdaki gibi sıralamak mümkün:

 • Boyut: Genel olarak, en belirleyici faktör boyuttur. Çift kişilik ve tek kişilik baza fiyatları bu nedenle değişim gösterir.
 • İşlevsel Özellikler: Yeni nesil modellerde kullanılan teknolojiye bağlı olarak fiyatlar değişebilir.
 • Malzemeler: Seçilen kumaş türü çeşitleri ve dayanıklılık unsurunu belirleyen materyaller, fiyatta söz sahibidir.
 • Tekil ya da set seçenekleri: Baza modelinizi yatak başlığı ve yatak ile birlikte set olarak satın almanız, ekonomik olarak avantaj sağlar.
 • Garantiler ve iade politikaları: Seçmiş olduğunuz markanın garanti şartları da fiyatlar üzerinde etkilidir.
Avantajlı Baza Fiyatları
Avantajlı Baza Fiyatları

Baza Fiyatlarında Öne Çıkan Ebat Unsuru

Fiyatları etkileyen en büyük unsur ebatlar. Tek ve çift kişilik baza fiyatları ebatlarına göre şekillenir.

Modeller arasında yavrulu modeller da yer alır. Yavrulu modeller tek kişilik görünüme sahip olmakla birlikte açıldığında ekstra yatak çıkararak iki kişilik ölçülere kavuşur. Yavrulu baza fiyatları da bu noktada farklılık gösterir.

Tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere ürünler, farklı boyutlarda sunulur.

Tek kişilik modellerin ölçüsü: 90×190, 90×200, 100×200, 120×200 şeklindedir.

Çift kişilik modellerde: 140×190,140×200, 150×200,160×200 ölçüleri bulunur.

Baza Fiyatlarında Set Etkisi:

Fiyatların farklılaşmasında ürünün set halinde olup olmadığının da etkili olduğunu söyleyebiliriz. Set içerisinde ek olarak başlık ve yatak da bulunur. Set tipi modelleri tercih ettiğinizde dekoratif açıdan uyumlu ve işlevsel yataklara kavuşmuş olursunuz. Ayrıca set halinde satılan ürünler genellikle daha ekonomiktir. Set halinde satılan ürünler şunlardır:

 • Yatak – baza – başlık üçlü setler
 • Baza & karyola – başlık ikili setler

Baza Modeli Fiyatlarında Kullanılan Materyal Etkisi

Ürününüzü uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanmak istiyorsanız materyal kalitesinden ödün vermemelisiniz. Zeminde kullanılan malzemenin dayanıklı olması ürünü uzun süre hasarsız kullanmanızı sağlar. Ürünlerde kullanılan materyalleri ve kumaşları şöyle özetleyebiliriz:

Gövde mekanizmasındaki materyaller: Metal iskelet + MDF, ahşap iskelet, metal iskelet + yonga levha veya metal iskelet + kontraplak

Ayak malzemesi: Plastik, ahşap, metal,

Kumaş türü: Deri, dokuma kumaş, keten, suni deri

Kumaş özelliği: Yataş’ın kumaş portföyündeki kumaşlar kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca patili dostlarımızın yatak odalarınızda baza başlıklara verebileceği olası hasarlar test edilerek tasarlanan Pati Dostu Kumaş, solma ve aşınmalara karşı dayanıklı olmasının yanı sıra sevimli dostlarınızın tırmalamalarına karşı da koruma sağlar.

İşlevsel Özellikler Mutlaka Bulunmalı!

Dekorasyonunuzun depolama kısmında önemli rol üstlenen ürünlerin kolay kullanılabilir ve güvenli olması oldukça önemli. Özellikle çocukların ve gençlerin olduğu alanlarda güvenliği esas alan özellikler, genç baza fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır. Güvenliği sağlayan özelliklerden en önemlisi emniyet stoperidir. Emniyet stoperi sandığı açtığınızda onu yukarıda sabit tutan bir koldur. Bu sayede güvenle işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Fiyatları Etkileyen Garanti ve İade Koşulları

Satın aldığınız ürünlerin garantisi olması herhangi bir sorun yaşadığınızda bu sorunun çözülmesi için çalışılacağı anlamına gelir ve bu da baza fiyatlarında etkili olabilir.

Yataş’ta 2 yıl olan garanti süresi, 2 yıl boyunca markaya danışabileceğinizi ve destek alabileceğinizi gösterir. Bu durum uzun vadede size fayda sağlar. Aynı güvenirlilik iade koşulları için de geçerlidir. İade ve değişim politikaları ile Yataş’tan aldığınız hasarsız ürünlerinizi, iade edebilirsiniz.

Dekorasyonda alanı doğru kullanmak hayati önem taşır. Siz de yaşam alanınızı daha tasarruflu kullanmak için kaliteli baza modellerinden yana yapabilirsiniz tercihinizi. Yatak odalarınız için en doğru ürünü satın almak istiyorsanız Yataş Bedding’in geniş ürün koleksiyonunu ve baza fiyatlarını inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli güvenle satın alabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.