«
  1. Anasayfa
  2. Dekorasyon
  3. Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Çilek genç oda takımı modelleri ile gençlere rahat ve konforlu yaşam alanları oluşturmanız mümkün. İşte çilek genç oda takımlarının 2022  modelleri !

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Her aile için çocuklar ve gençler en kıymetli varlıklardır. Bu nedenle onlara hak ettikleri yaşam alanları sunmak oldukça önemli. Özellikle yetişme çağında olan gençler için yaşadıkları ortam kişiliklerini oluşturma ve yaşama yön vermede etkilidir. Dolayısıyla aileler de gençler için en doğru mobilya seçimini yapmanın yollarını aramakta.

Çilek genç oda takımı modelleri aradığınız özellikleri ayağınıza getiriyor. Birbirinden farklı ve özgün tarzları ile bu senenin genç odası takımları ile tanışın!

Çilek Genç Oda Takımı| Çilek Genç Odası Modelleri

Çilek genç oda takımı uzun yıllardır birçok kişinin ilk seçenekleri arasında yer almaya devam ediyor. Gençler toplumun geleceği olarak en güzel anlara ve yaşam alanlarına layıktır. Çilek mobilya bunun bilinci ve uzun yılların verdiği tecrübesi ile gençlere oda takımı seçiminde pek çok seçenek sunuyor.

Her genç özeldir ve kendi yaşam stili vardır. Bu nedenle genç odası takımı seçerken zevkleri ve tercihleri de değişmektedir. Çilek mobilyanın gençlerin kişisel zevklerine hitap eden son moda genç odası takımlarına göz atmanızı öneririz.

1.  Çilek Genç Oda Takımı- Black Genç Odası

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Black genç oda takımı daha ilk görüşte asil ruhlu gençlerin gözünü kamaştırıyor. Bu seride siyahın birçok alternatifini görmeniz mümkün. Dolaplar, çalışma masaları, karyolalar, komidin ve ranza gibi birden fazla mobilya bileşeni bu seride mevcut. Black çilek genç oda takımı seçenekleri özel hissettiren bir oda yaratmak isteyenler için iyi bir seçenek olacaktır.

2. Mocha Genç Odası

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Mocha genç odası ahşabın doğallığını genç odalarına taşıyor. Bu takım doğal dekorasyon zevklerine sahip gençler için tasarlanmış. Şık, sakin ve ferah ortamlar isteyenlere önereceğimiz mocha çilek genç oda takımı alt bölmeli karyola seçeneği minimal odaları olanların işini kolaylaştıracaktır. Bu seride hem pratik hem estetik bir arada.

3. Rustik Beyaz Odası

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Sade ve şık dekorasyonlar için tasarlanan rüstik beyaz hemen her ev konseptine uyuyor. Beyazın yalınlığı genç odalarında duru bir ortam yaratıyor. Özellikle karmaşadan hoşlanmayan gençlere önerimizi rüstik beyaz çilek genç oda takımı olacaktır.

4.Selana Grey Genç Odası

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Beyazın yalınlığına biraz hareket katan bu model hem duru hem de şık bir oda yaratıyor. Özenle işlenmiş desenleri odadaki düzeni korurken küçük detaylarla yeni bir tarz yaratıyor. Hafif, modern ve şık dekorasyon zevki olan gençler için ideal seçim Selana Grey genç odası serisidir.

5. Çilek Genç Odası Takımları Romantik

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Gençlerin hayallerini süsleyen pek çok çilek genç odası modelleri var. En çok tercih edilen modellerden biri de çilek genç odası takımları romantik serisi. Bu seri beyaz ve pembenin eşsiz uyumunu genç odalarına taşıyor. Romantik bir hava yaratan bu model gençlerin hayallerindeki modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

6. Yakut Genç Odası

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Yakut serisi hareketlilik seven gençler için tasarlandı. Bu seri canlı renleri ile cıvıl cıvıl bir oda yaratıyor. Bahar havası estiren yakut genç odası zarif dokunuşları ile göz dolduruyor. Zarif ve şık gençlerin tercihlerinden biri de bu çilek genç oda takımı olmaktadır.

7.Çilek Genç Odası Takımları Ranzalı

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Çilek genç odası takımlarında birden fazla ranzalı model bulunmakta. Pratik stüdyo ranza modelleri ise son dönemin en çok ilgi gören seçenekleri arasında. Çekmece, masa, oturma köşesi gibi bileşenlere dönüşebilen bu model modern tasarımları zirveye çıkarmış durumda. Küçük genç odaları için en uygun çilek genç odası takımları ranzalı modelleri mutlaka inceleyin.

8. Çilek Genç Odası Takımı Erkek

Çilek genç oda takımı modelleri kız ve erkekler için farklı seçenekler sunmaktadır. Minik beyefendilere hitap eden şık tasarımlar ve küçük hanımefendilere yakışan renkli tasarımlar bulmanız mümkün. Onların kendilerini rahat ve mutlu hissedeceği odalar için birden farklı seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Çilek genç odası takımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Çilek Genç Odası Takımı- İstikbal Karşılaştırma

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Çilek genç oda takımı modellerinde sadelik hakimken İstikbal genç odası takımlarında desenler ve renkler ön plana çıkıyor. Ayrıca çilek mobilya minimal tasarımları ile küçük yaşam alanlarında kolayca kullanılabilen dönüşümlü seçenekler sunmaktadır. İstikbal genç odası takımlarında böyle bir özellik görülmemektedir.

Doğtaş Genç Odası Karşılaştırma

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Doğtaş genç oda modellerine bakıldığında model seçeneklerinin çilek genç oda takımı modellerine göre daha az olduğu görülüyor. Doğtaş farklı renk kombinasyonlarını bir arada sunmasına karşın pratiklik ve model çeşitliliği açısından çilek genç oda takımları fark yaratıyor.

Vivense Genç Odası Karşılaştırma

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Vivense genç odası modellerine bakıldığında renk aralığı daha geniş olmakla birlikte çilek genç oda takımı modellerindeki gibi sade tasarımlar mevcut. Ayrıca fiyat açısından da vivense çilek genç odası takımlarına göre daha avantajlı seçenekler sunmaktadır.

Çilek Genç Odası Fiyatları

Kalitesi ve birden fazla model seçeneği ile birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer alan çilek mobilya farklı fiyat aralıklarını sizlere sunmaktadır. Genç odası takımı alırken tüm takım ürünlerini alabileceğiniz gibi takımlardan beğendiğiniz ürünleri ayrı olarak da almanız mümkün.

Çilek Genç Oda Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Çilek genç oda takımı fiyatları tercih ettiğiniz ürünlere göre değişmektedir. Ürün boyutları da fiyatı değiştirmektedir Örneğin Yakut Karyola (100×200 Cm) fiyatı 2.700 TL civarındayken Yakut Bazalı Karyola (100×200 Cm) fiyatı 4.030 TL civarındadır.

Çilek Mobilya| Çilek Genç Odası Teşhir Ürünleri

Ürün seçiminde fiyat önemli bir rol oynamaktadır. Uygun fiyatlı mobilya arayışı olan kişiler başka bir seçenek olarak teşhir ürünlerine yönelmektedir. Ancak teşhir ürünleri fiyat açısından daha uygun olsa da sorunlu olma ihtimali de bulunmaktadır.  Pek çok teşhir ürün içerisinde kitaplık mobilya modelleri de yer almaktadır.

Çilek genç odası teşhir ürünlerindeki hasarlarda firmanın sorumluluk almadığını bilmelisiniz. Bu nedenle teşhir ürünler içerisinden çilek genç oda takımı almak isteyen müşterilerin ürünleri dikkatlice incelemesini tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: En Çok Tercih Edilen Vivense Mobilya Modelleri 2022