«
  1. Anasayfa
  2. Estetik
  3. Diz Kapağı Estetiği Yapan En İyi Cerrahlar Listesi

Diz Kapağı Estetiği Yapan En İyi Cerrahlar Listesi

diz-kapagi-estetigi-yapan-en-iyi-cerrahlar-listesi

Diz kapağı estetiği, güzel görünmesini istediğiniz bacaklarınız için olmazsa olmaz uygulamalardan biridir. Vücudunuzun her yerinin önemi ayrı ayrıdır. Kısa etek ve elbise, dar paça pantolon ya da şort gibi, bacakları belli eden kıyafetler giyildiğinde, bacakların estetik durması da pek çok kişi için önem art eder. Diz kapağı estetiği yaptıranlar da, bacaklarının merkezinde yer alan dizlerinin görünümünü estetik hale getirmek istemektedir. Bacak estetiği bacak çevresinde yapıldığından diz üzerinde yoğunlaşmaktadır.

YouTube video

Bu estetik uygulama; diğer estetik uygulamalardan daha az önemli görülmemelidir. Güzel bacaklara sahip olmak isteyen herkes için önem teşkil eden diz kapağı estetiği, spor ya da diyetlerle düzelmeyen, yağ ya da bozuk kemik dokulu diz görünümüne çözüm getirir. Diz kapağı estetiği öncesi sonrası görüntüleri incelendiğinde, bireyi tatmin eden, estetik bir bacak görüntüsüyle karşılaşılabilir. Bu sayede kişi bacaklarını severek, saklamadan istediği her kıyafeti giyebilir. Bacak estetiği vücut görünümünü ciddi anlamda değiştirdiğinden başvurulur. Çarpık bacak estetiği, yağ aldırma ya da ayak bileği germe estetiği olarak yapılır.

Ameliyatsız Diz Estetiği| Diz Kapağı Estetiği Cerrahları

Diz kapağı estetik ameliyatı dışında, bu işlem için ameliyatsız seçenekler de mevcuttur. Radyo frekans ve lazer teknolojileri sayesinde, diz kapağına yeni ve genç bir görünüm kazandırılabilir. Buruşuk diz kapağı yüzeyindeki yaşlı ve beğenilmeyen görüntü bu şekilde giderilebilir. Dizin arka ya da çevresinde yağ birikmesi olduğu takdirde, estetikten uzak fazla yağların alınması gerekebilir. Bu yüzden diz içi liposuction yaptıranlar da, oldukça fazladır.

1) Diz Kapağı Estetiği ve Prof. Dr. Ahmet Karacalar

diz-kapagi-estetigi-yapan-en-iyi-cerrahlar-listesi
Diz Kapağı Estetiği Yapan En İyi Cerrahlar Listesi

Estetik alanında tıp eğitimini Ege Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesinde almış olan Prof. Dr. Ahmet Karacalar, yurt dışında da önemli eğitimler almıştır. Plastik cerrahi alanında pek çok uygulamada başarılı olan doktor, diz ve bacak estetiği konusunda da önemli bir konuma sahiptir. Başarılı kariyeri ile hastalarına güven veren, alanında en iyilerden biridir.

2) Prof. Dr. Ufuk Bilkay

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Prof. Dr. Ufuk Bilkay, estetik cerrahi alanında profesör unvanına sahiptir. Türkiye’de plastik cerrahi alanında pek çok başarıya imza atmış olan Prof. Dr. Bilkay, kurduğu plastik cerrahi dernekleriyle de tanınmaktadır. Burun, göğüs, karın, yüz, kaş ve kulak gibi daha pek çok alanda başarılı operasyonlarda bulunan Prof. Dr. Bilkay, bacak ve diz kapağı estetiği konusunda da uzmandır.

3) Doç Dr. Tarık Çavuşoğlu

diz-kapagi-estetigi-yapan-en-iyi-cerrahlar-listesi

Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde almış olan uzman hekim, eğitimine Gazi Üniversitesi’nde devam etti. Mesleki anlamda pek çok ödüle ve dereceye sahip olan Doç. Dr. Çavuşoğlu, plastik cerrahi alanında en başarılı hekimler listesinde ilk sıralarda yer alır. Bilgi ve becerisini uzmanlığıyla birleştirerek, ameliyatlı ve ameliyatsız çoğu estetik uygulamayı yapabilmektedir. Günümüzde hale Ankara’da kendi özel muayenehanesinde hizmet vermeye devam eder.

4) Op. Dr. Leyla Arvas

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op. Dr. Leyla Arvas, plastik cerrahi alanında uzmanlığını da bu üniversitede tamamladı. Hem yurt içi hem de yurt dışında önemli başarılara imza atmış olan doktor, diz kapağı estetiği alanında da oldukça başarılıdır. İstanbul’da kendi kliniğinde hastalarını ağırlayan Op. Dr. Arvas’tan, muayene olarak bacak ve diz estetiği fiyatı hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

5) Op. Dr. Cengiz Bozkurt

diz-kapagi-estetigi-yapan-en-iyi-cerrahlar-listesi

Op. Dr. Cengiz Bozkurt, tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Uzmanlığını Uludağ Üniversitesi’nde yapan doktor, plastik cerrahi alanında oldukça birikime ve başarılı operasyon geçmişine sahiptir. Birçok estetik uygulamayı uzmanlıkla yapar. Diz kapağı estetiği fiyatları ve nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkes için, iletişim bilgileri kendisine ait sitesinde bulunmaktadır.

6) Op. Dr. Evren Helvacı

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. Evren Helvacı, plastik cerrahi alanındaki uzmanlığını Ege Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Birçok estetik uygulama konusunda kendini geliştirmiş olan başarılı doktor, vücut şekillendirme ve gençleştirme konusunda da oldukça yeteneklidir. İyi bir kariyer arka planına sahip olan başarılı doktorun İstanbul’da bulunan kliniğinden güvenle randevu alabilirsiniz.

7) Op. Dr. Tuba Erdoğan

diz-kapagi-estetigi-yapan-en-iyi-cerrahlar-listesi

Uzmanlığını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde plastik cerrahi alanında yapmış olan Op. Dr. Tuba Erdoğan’ın, yurt dışında da plastik cerrahi alanında çalışmaları mevcuttur. Karın ve göğüs estetiği, göz kapağı estetiği ve yağ alma gibi uygulamaların yanı sıra, diz kapağı inceltme estetiği alanında da oldukça başarılıdır. Ameliyatlı ve ameliyatsız estetik işlem seçeneklerini uygulayabilen uzman hekim, Türk Tabipler Birliği’ne de üyedir.

8) Op. Dr. Ayşe Barutçu

Tıp eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde alan Op. Dr. Ayşe Barutçu, uzmanlığını Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde plastik cerrahi üzerine yapmıştır. Birçok alanda başarılı estetik uygulamaları bulunan uzman doktor, diz kapağı estetiği ile de daha güzel görünen bacaklara sahip olmanız için çalışır. Uzmanlığı ve başarıları ile güven veren doktor, 2016 yılından beri kendi özel muayenehanesinde hastalarını ağırlamaktadır.

9) Op. Dr. Defne Erkara

diz-kapagi-estetigi-yapan-en-iyi-cerrahlar-listesi

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini almış, daha sonra yine aynı üniversitede plastik cerrahi dalında uzmanlığını tamamlamıştır. Çalışmanın önemine çok inanan başarılı doktor, estetik uygulamalar konusunda en iyiler arasında yer alır. İşini ve çalışmayı seven, yetenekli bir plastik cerrahtır. Halen İstanbul’da yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalarını ağırlamakta, başarılı hizmetini onlara sunmaktadır.

10) Op. Dr. Murat Diyarbakırlıoğlu

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini alan Op. Dr. Murat Diyarbakırlıoğlu, uzmanlığını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde almıştır. Ünlü ve başarılı bir plastik cerrah olan Op. Dr. Diyarbakırlıoğlu, pek çok estetik uygulama gibi, diz kapağı estetiği konusunda da en iyiler arasında yer almaktadır. Estetik uygulaması düşüncesinde olan herkes ona, İstanbul’daki kliniğinden ve internet sitesinden ulaşabilir.

diz-kapagi-estetigi-yapan-en-iyi-cerrahlar-listesi

Diz kapağı estetiği son zamanların estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerin başında yer alıyor. Konuya meraklı olan kişiler tarafından ise araştırılan diğer konu fiyatlar olmaktadır. Diz Kapağı Estetiği Fiyatları yazımıza bakarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda diz estetiği konusunda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *