«
  1. Anasayfa
  2. Dekorasyon
  3. Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Dizilerdeki ev dekorasyonları, evlerde kullanılan mobilyalar ve aksesuarlar izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan. İşte merak edilen dizi evleri!

Televizyonlardaki diziler senaryoları kadar dekorasyon stilleri ile de izleyicilerin ilgi odağı. Genellikle modern tarzda tasarlanan dizi evlerinin dekorasyonları zaman zaman başka stillerle de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizinin konusuna göre klasik, vintage ve İskandinav tarzı ev dekorasyonları Dizilerdeki ev dekorasyonları tarzları arasında. İşte en çok ilgi gören dizilerde ev dekorasyonu detayları!

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları| Sadakatsiz Ev Dekorasyon

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı Sadakatsiz dizisindeki evlerin dekorasyonları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Çarşamba günleri takipçilerini ekran başına kilitleyen dizi Tokat’ta çekiliyor. Dizide kullanılan açık mekanlar ve evler izleyicilerin dikkatini bir hayli çekmiş olmalı ki bununla ilgili pek çok soru soruluyor.

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Sadakatiz Asya ev dekorasyonu ve Derin’in evi en çok araştırılan dizilerdeki ev dekorasyonları arasında yer alıyor. Sadakatsiz ev dekorasyon hakkında merak edilenlere birlikte bakalım.

Dizilerde Ev Dekorasyonu |Sadakatsiz Derin’in Evi

Tekirdağ’ın Sülaymanpaşa ilçesinde çekilen dizide Derin ve Volkan aynı evi paylaşıyor. Mimarlık mesleğini yapan Volkan’ın ev dekorasyonunun izleyiciyi etkilemesine şaşmamalı. Modern bir tasarım konsepti olan evin havuzu ve yeşil bahçesi evi herkesin yaşamak isteyeceği bir alana dönüştürüyor.

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Moda tasarımcısı olan Derin ve mimar olan Volkan meslekleri ile özdeşleşen bir ev dekorasyonuna sahiptir. Etnik sembolleriyle göze çarpan mobilyalar bunun en net göstergesi. Lükse düşkünlüğü ile bilinen Derin’in evi modern bir tasarıma sahip olsa da altın varaklı birimler de dikkat çekiyor.

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Dizilerdeki ev dekorasyonları içerisinde ilgi odağı olan Derin’in evinde, ailenin diziye damga vuran yemek sahnelerinin geçtiği masa evin güneş alan bir bölümünde yer almakta. Dizinin en küçük çocuğu Zeynep’in odası ise çok şirin. Açık renklerle dekore edilen odanın tasarımı oyuncaklarla destelenmiş. Odadaki masal okuma köşesi ise çocuk odası modelleri için olmazsa olmaz.

Sadakatsiz Asya Ev Dekorasyonu

Dizinin en çok ilgi gören karakterlerinden olan Asya düzenli ve istikrarlı kişiliği ile izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Evine ve ailesine son derece özen gösteren Asya’nın evinde ailenin birlikte vakit geçirebileceği modern bir dekorasyon stili kullanılmış.  Amerikan mutfak kullanılan evde, salon her zaman ailenin aktif olarak vakit geçirebileceği bir mekan olarak tasarlanmış.

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Dizilerdeki ev dekorasyonları genellikle dizi karakterleri ile örtüşür. Kültürlü bir kadın olan Asya’nın evinde akşam saatlerinde dinlenirken şömine başında kitap okuyacağı alan da oldukça etkileyici. Asya’nın yatak odası dekorasyonunda ise renkli ve dokulu bir duvar tasarımı dikkat çekiyor.

 

İlginizi çekebilir: Dört özel detayla romantik yatak odası fikirleri 

Bay Yanlış Ev Hangi Site? Bay Yanlış Rezidans Kimin?

Bay Yanlış dizisi romantik komedi tazı ile izleyicilere eğlenceli dakikalar sunmakta. Dizi bitmesine rağmen hala birçok kişinin ilgisini çekiyor. Özellikle Özgür Atasoy karakterini canlandıran dizinin başrol oyuncusu Can Yaman’ın evi hakkındaki detaylar merak ediliyor. Lüks bir teras ev olan Özgür’ün evi İstanbul Ataşehir’de bulunuyor.

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Dizilerdeki ev dekorasyonları arsında sık sık araştırılan Bay Yanlış rezidansının kime ait olduğuna dair vereceğimiz yanıt sizi şaşırtabilir. Bay yanlış dizisinin çekildiği ev aslında çoğumuzun tanıdığı bir isme ait. Dizinin akıllanmaz çocuğu Özgür Atasoy’un evinin kime ait olduğunu öğrenmeye hazır mısınız?

Linet Ev Dekorasyonu

Bay Yanlış dizinde Özgür Atasoy’un yaşadığı ev şarkıcı Linet’e ait. Oldukça etkileyic bir dekorasyona sahip olan ev dizi çekimleri için kiralanmış. Dizilerdeki ev dekorasyonları deyince adından söz ettiren bu lüks dubleks evin değeri ise 250 bin dolar. Dizi seti evin aylık kirası için 30 bin TL ödemiştir.

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022
Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Linet’in evi lüks daireleri ile bilinen Ataşehir’in sitelerinden birinin 18. katında yer almaktadır. Ev göz alıcı bir manzaraya açılmaktadır. Manzara dekoratif sarmaşık bitkilerin ve havuz mobilyalarının yer aldığı terastan görülmektedir. Terasta kullanılan fener görünümlü aydınlatmalar ve mumlar romantik bir ortam yaratmaktadır.

Dizilerde Ev Dekorasyonu| Bay Yanlış Evin İçi

Dizinin başrol karakterlerinden Bay Yanlış adıyla anılan Özgür yakışıklı ve gösterişi seven bir kişilik. Evinde kullanılan zıt renk tonları ve bu renklerden oluşan karmaşık renk paleti Özgür’ün kişiliğini yansıtmaktadır. Mobilya ve dekorasyonda kullanılan malzeme çeşitliliği de bunu desteklemektedir.

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022Dizilerdeki ev dekorasyonları arasında açık ara önde olan evin genel dekorasyonunda mat ve parlak malzemeler üzerindeki aykırı koyu renkler post-modern bir tasarım stili oluşturmuş. Cesur duvar dekorları, aydınlatma armatürleri ve renkli yastıklar dekorasyonu son derece iddialı bir hale dönüştürmüş.

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Özgür’ün yatak odasında cesur renk tonları ön plana çıkıyor. Grinin farklı tonları oda dekorasyonuna hakim olmuş. Diğer alanlarda kullanılan aydınlatma ürünlerini burada da görmek mümkün. Evin dekorasyonunda bir bütünlük söz konusu olmasına karşın kullanılan detaylar oldukça farklı.

Bay Yanlış Duvardaki Adam Tablosu

Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

Dizilerdeki ev dekorasyonları içerisindeki tablolar ve duvar dekorasyonları da izleyicilerin ilgisini çekmektedir.Bay Yanlış dizisinde Özgür’ün evindeki siyah beyaz tablo sık sık gösterilmektedir. Tablo incelendiğinde Özgür’ün dizi içerisindeki tavırlarına benzer bir duruşa sahip olduğu görülmektedir.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *