Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dekorasyon
  4. »
  5. En Güzel Evler Dizilerde Hayat Buluyor! Yabancı Dizilerde Bizi Büyüleyen 10 Ev!

En Güzel Evler Dizilerde Hayat Buluyor! Yabancı Dizilerde Bizi Büyüleyen 10 Ev!

Bilgece Bilgece - - 10 dk okuma süresi
9 0
burcualem-en-guzel-evler (1)

En güzel evler dekorasyonları ile bizleri içine çekiyor! Dizilerde yer alan evler ise eşsiz tasarımları ile hayallerimizi süslüyor!

Değişen ev dekorasyonları kişisel tarzla En güzel evler dekorasyonları ile bizleri içine çekiyor! Dizilerde yer alan evler ise eşsiz tasarımları ile hayallerimizi süslüyor ve zevkleri ortaya çıkarıyor. Kullanılan mobilyaların, aksesuarların ve duvarların ahengi ise orijinal bir tasarım sunuyor.

Ev Dekorasyonunda Neler Öne Çıkıyor?

burcualem-en-guzel-evler (2)

En güzel evler dışından bile kendisini gösteriyor! Farklı dizaynlara sahip olan evler dizilerde de kendisine hayran bırakıyor!

İngilizce öğrenmek için dizi arayışı gerçekleşir. Yabancı dizilerde yer alan diziler farklı ve özgün tasarımları ile pek çok evin tasarımına ilham veriyor. Özellikle favori karakterin yaşadığı o ev…

1.En Güzel Evler: Friends

burcualem-en-guzel-evler (7)

Mutlaka izlemeniz gereken yabancı diziler arasında yer alan Friends, günümüzde de farklı jenerasyonları birbirine bağlıyor. Karakterlerin yaşadıkları evler de en az arkadaşlık ilişkileri kadar ilgi görüyor.

En güzel evler içi ve tasarımı ile öne çıkarken dizinin en dikkat çekici kısmı renkli tasarımları oluyor. Monica’nın mor kapısı, açık mutfağı ise diziseverleri hayran bırakmaya yetiyor.

Dönemin rahat koltukları salondaki yerini alırken, balkon bu eve ayrı bir hava katıyor. Çatı katı olan bu apartman dairesi kendisine özgü penceresi ile de samimi bir o kadar da farklı bir tasarım sunuyor.

2.Valeria

burcualem-en-guzel-evler (11)

Valeria, İspanya’nın romantik ve bir o kadar da çılgın yüzünü seyircilerle buluşturuyor! Bizleri İspanya sokaklarında gezdiren dizi en güzel ev modelleri ile de hayran bırakıyor!

Valeria’nın geniş, ferah evi ve sokağa açılan pençeleri… Bir evden daha ne istenir? Evin giriş holü ferahlığı ile öne çıkıyor. Çalışma alanı ile oturma alanının ortak kullanılması ise tasarım açısından farklılık ortaya koyuyor.

Dizinin bir diğer karakteri olan Carmen’in yaşadığı minimal tasarıma sahip ev ise günümüz ihtiyaçlarına iyi bir yanıt veriyor. Küçük bir ev olmasına rağmen normal evler gibi tüm gereksinimleri karşılıyor. Portatif bir yapıya sahip olan bu apartman dairesi özellikle yalnız yaşayanların seveceği cinsten!

3.Elite

burcualem-en-guzel-evler (5)

En güzel evler listesinde Elite dizisi evleri olmazsa olmaz! Farklı bütçelere uygun tasarım fikirleri veren bu dizi özellikle villaları ile kendisine hayran bırakıyor!

Bahçeli güzel evler bu dizide izleyicinin içini açıyor. Bakımlı geniş bir bahçe ve havuz bu villaların vazgeçilmez unsurları oluyor. Geniş ve büyük camlar gün ışığını olduğu gibi evin içine alıyor. Böylelikle ferah ve aydınlık evin ambiyansı tamamlanıyor.

En güzel evler villa olduğunda daha da dikkat çekiyor. Özellikle dizi içindeki evlerin tarzına uygun seçilen mobilyalar ve aksesuarlar karakteristik özellikler sunuyor. Ayrıca evin sahipleri ve karakterlerin yaşam tarzı ile ilgili çokça bilgi veriyor.

4.Grace and Frankie

burcualem-en-guzel-evler (9)

Grace ve Frankie orta yaşlı iki kadının ev arkadaşı olma hikayesini bizlere sunuyor. Peki bu ikili nasıl bir evde mi yaşıyorlar?

Dünyadaki en güzel evler manzaraları ve lokasyonları ile öne çıkıyor. Ana karakterlerimiz de sahildeki evleri ile bizleri hayran bırakıyor. Salona açılan bir giriş kapısı ve Amerikan tarzı mutfak bizi karşılıyor. Beyaz ve bejler ile döşenen ev şık ve zarif görünüyor.

Evin temiz görünümü ise kullanılan aksesuarlar ile canlandırılmış. Yastıklar, tablolar, biblolar ve mobilyalar yakaladığı ahenk ile keşke bu evde yaşasam dedirtiyor!

5.You

burcualem-en-guzel-evler (12)
En Güzel Evler Dizilerde Hayat Buluyor! Yabancı Dizilerde Bizi Büyüleyen 10 Ev!

You izlerken gerilimi hissettiren psikolojik dizilerden birisi. Bizleri New York sokaklarına götüren bu dizi ilk sezondan itibaren evleri ile de tasarımlara yön veriyor.

En güzel evlerin içi kişisel tarzlar ile bir araya geldiğinde daha da dikkat çekici oluyor. Beck’in evi de bizi böyle hayran bıraktı. Küçük bir apartman dairesi de olsa Amerikan mutfağı rahat oturma alanı sade ve spor bir ambiyans oluşturuyor.

Giriş kattaki evini açık tonlarında döşeyen Beck, sade bir tasarım seçiyor. Yalnızca kullanacağı kadar eşyaya sahip olan ev geniş bir sofaya açılıyor. Oturma alanı rahat bir koltuk ve orta sehpa ile tamamlanıyor. Bu hoş ambiyansa ise kitaplar eşlik ediyor.

6.Behind Her Eyes

burcualem-en-guzel-evler (3)

Behind Her Eyes da farklı tarzlara hitap eden evleri ile en güzel evler için ilham veriyor. İki farklı ev dekorasyonuyla dizi izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Küçük güzel evler söz konusu olduğunda Louise karakterinin sıcak evi bizleri karşılıyor. Alıştığımız Amerikan mutfak stili burada da karşımıza çıkıyor. Sade bir tasarıma sahip olan evde fazlalıklara yer verilmiyor. Bunların yanında küçük de olsa işlevsel bir balkon ilgi çekiyor.

En güzel evler dendiğinde göz kamaştıran bir dizayna sahip olan diğer evimiz Adele ve Dr. David’e ait. Çiftimiz evlerini sade şıklık üzerine dekore ediyor. Bu evde de beyaz renk aksesuarlar ile orantılı kullanılıyor.

7.Gossip Girl

burcualem-en-guzel-evler (8)

Gossip Girl ikonik dizilerden birisi olarak farklı dönemleri etkilemeye devam ediyor. Özellikle bir döneme damga vuran evler ve tasarımları hala gündemde yer alıyor.

En güzel ev modelleri zamansız tasarımlardan oluşuyor. Blair’in evi de tasarımı ve mimarisi ile izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Dubleks olan rezidansa asansör ile giriş yapılıyor. Ferah ve aydınlık sofa çiçekler ile süsleniyor.

Oturma alanına gelindiğinde ise şık ve zarif mobilyalar bizi karşılıyor. Aynı renk tonlarının bir araya gelmesi hoş ve göz yormayan bir tasarım oluşturuyor. Sıklıkla kullanılan çiçekler ise canlı ve doğal bir hava sunuyor.

8.Sex and the City

burcualem-en-guzel-evler (10)

En güzel evler yazısı olur da Sex and the City bu yazıda olmaz mı! Her dönemi etkileyen dizi dekorasyonlar için de iyi bir ilham kaynağı oluyor!

Minimal tarza hitap eden ev ihtiyaç duyulan her şeyi bir araya topluyor. Göz yormayan ve ahenk içinde olan renk seçimleri ise evin sakin havasını yansıtıyor.

Cadde üzerinde yer alan apartman dairesi büyük pencereleri ile gün ışığını evin içine alıyor. Odaların herhangi bir kapı ile birbirinden ayrılmayan yapısı yaşamayı keyifli bir hale getiriyor. Özellikle yalnız yaşamayı seviyorsanız bu tasarımdan ilham almamak elde değil!

9.Breaking Bad

burcualem-en-guzel-evler (4)

Bahçeli güzel evler söz konusu olduğunda Breaking Bad’i atlamak mümkün değil! Özellikle Elliot karakterinin o muhteşem evi…

En güzel evler arasında yer alan bu geniş bahçeli eve havuzu eşlik ediyor. Farklı girişleri olan eve bahçe kapısından girildiğinde ise size harika kütüphane karşılıyor. Evin geneline hakim olan ahşaplar şık ve kaliteli bir tasarım zevki sunuyor.

Efsanevi karakter Walter White’ın mütevazi evi de aşina olunan Amerikan tarzını yansıtıyor. Giriş kapısı bu evde de salona dolayısıyla da mutfağa açılıyor. Samimi renkler ile bütünleşen evi salaşlığı ile öne çıkıyor.

10.Emily in Paris

burcualem-en-guzel-evler (6)

Emily in Paris bizi eski bir o kadar da otantik Fransız evlerine götürüyor. Biz de Emily ile farklı tasarım fikirleri elde ediyoruz.

Güzel evler günümüzde sahip olduğu minimal tasarımları ile de beğeni topluyor. Emily’nin evi de bu tarife çok uygun!

Eski bir apartman dairesi olan evimiz büyük penceresi ile caddeye açılıyor. Bu tasarımda da kapıya yer olmaması yalnız bir yaşam için her şeyi kolaylaştırıyor. En güzel evler arasında yer alan daire Fransa’nın kültürünü de sade biçimde yansıtıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.