«
  1. Anasayfa
  2. Gezi Rehberi
  3. Ankara’da Nerede Kalınır?

Ankara’da Nerede Kalınır?

Ankara otelleri; hizmet kaliteleri ile her zaman bir adım öne çıkar.

Ankara’da Nerede Kalınır?

Türkiye’nin başkenti olmasıyla dikkat çeken Ankara; Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki popüler tatil beldelerine benzemez. Bir başka deyişle, ziyaretçilerine deniz, kum ve güneş üçlüsünü vaat etmez. Ancak, her birisi apayrı bir anlama sahip olan doğal ve tarihi güzellikleri ile bilinir.

Ankara; Türkiye ekonomisi adına hayati öneme sahip olan bir şehirdir. Yıl içerisinde çok sayıda insanın iş amacıyla Ankara’ya geldiğini ifade edebiliriz. Bu insanların kalması adına inşa edilmiş çok sayıda otel vardır. Ankara otelleri; hizmet kaliteleri ile her zaman bir adım öne çıkar. Yazımız sayesinde Ankara otelleri hakkında doyurucu bilgiler alabilirsiniz.

Ankara’nın En İyi Otelleri

Ankara’da bilhassa bünyesinde toplantı ve etkinlik salonu bulunduran otellere rastlayabilirsiniz. Gelin, Ankara otelleri listesine bir göz atalım!

  • Ankara Hiltonsa: Adından da anlayabileceğiniz üzere lüks Ankara otelleri arasındadır. Kavaklıdere sınırları içerisinde yer alır. Farklı özelliklere sahip 309 odası ile dikkat çeker. Otelin en büyük avantajı çok sayıda toplantı salonuna sahip olmasıdır. Bilhassa iş ve etkinlik için yolu Ankara’ya düşenlerin ilk adresi olmalıdır. Otelin her bir odasında mini bar, klima, kasa, merkezi ısıtma ve soğutma, kablosuz internet gibi imkanlar mevcuttur.
  • Grand Ankara Hotel & Convention Center: Atatürk Bulvarı üzerinde konumlanan bu otel; size bilhassa ulaşım açısından herhangi bir sorun yaşatmaz. Otelin son derece modern ve şık detaylara sahip olduğunun altını çizebiliriz. Konfor ve kalitenin bir numaralı adresi olarak tanımlanabilir. Oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren bir oteldir. SPA merkezi de mevcuttur.
Ankara’da Nerede Kalınır?
Ankara’da Nerede Kalınır?
  • Latanya Hotel Ankara: Popüler Ankara otelleri arasında yer alır. Şık ve modern detayları bünyesinde bulunduran odaları ile göz doldurur. Ayrıca, Ankara’nın ticari ve sosyal merkezlerine çok yakın olması ciddi bir avantajdır. Otelin toplantı ve balo salonu seçenekleri de takdir toplar.
  • Tryp by Wyndham Ankara: Çankaya sınırları içerisinde yer alan bir oteldir. Bünyesinde 46 farklı oda seçeneğini barındırır. Butik bir otel olduğunu ifade edebiliriz. Bilhassa iş seyahati için Ankara’ya gelenlerin tercihi olmalıdır.
  • Bilkent Otel ve Konferans Merkezi: Bünyesinde 235 farklı oda bulundurur. İş ve kongre toplantıları için son derece uygun bir konaklama seçeneğidir. Bunun yanı sıra, bireysel olarak kalmak isteyenlere de hitap eder. Çok sayıda seminer salonuna sahiptir.
  • Büyükhanlı Park Hotel: Daha uygun fiyatlı Ankara otelleri arasında yer alır. Merkezi konumu sayesinde istenilen her yere sorunsuz bir şekilde gitmeyi mümkün kılar. Delüks hizmet verdiğini de eklemeliyiz.
  • Nobel Hotel Ankara: Mütevazi Ankara otelleri arasındadır. Ulus bölgesinde yer alan bir otel olmakla beraber bünyesinde farklı özelliklere sahip 37 oda bulundurur. Avantajlı konumunun yanı sıra fiyatı ile de göz doldurur. Her ne kadar popüler olmasa da beklentileri karşılamasını bilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *