Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Alışveriş
 4. »
 5. En Yüksek Emiş Güçlü Süpürge Markaları ve Modelleri

En Yüksek Emiş Güçlü Süpürge Markaları ve Modelleri

Bilgece Bilgece - - 8 dk okuma süresi
1 2
en-cok-tercih-edilen-elektrik-supurgesi-modeli

En yüksek emiş güçlü süpürge modellerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte emiş gücü yüksek süpürgeler ile ilgili merak edilen her şey!

Elektrikli süpürgeler hayatımıza girdiğinden beri özellikle ev kadınlarının işi bir hayli kolaylaştı. Bununla birlikte gelişen teknoloji elektrikli süpürgelerle ilgili yeni özellikleri beraberinde getirmeye devam ediyor. En yüksek performansa sahip elektrik süpürgeler daha çok öne çıkmaya başlıyor. Elektrik süpürgesinin performansıyla ilgili en önemli terimlerden biri de emiş gücü.

Peki, en yüksek emiş güçlü süpürge modelleri hangileri, bir elektrikli süpürgenin emiş gücü nasıl anlaşılır ve emiş gücü yüksek süpürge kaç watt olmalı? İşte emiş gücü yüksek süpürgelerle ilgili detaylar!

En Yüksek Emiş Güçlü Süpürge| Elektrikli Süpürgenin Emiş Gücü Nasıl Anlaşılır?

Elektrik süpürgenin emiş gücü süpürülen alandan toz torbasına kadar olan hava akışını ifade etmek için kullanılan bir terimdir. Vakumlama sistemi gibi çalışan elektrikli süpürgelerin emiş gücü watt veya air watt (AW)  birimleri ile gösterilir.

Yüksek watt’a sahip elektrikli süpürgelerin motor gücünün daha yüksek olduğunu belirtelim. Ancak süpürgenin motor gücünden daha önemli olan unsurun süpürgenin emiş gücü olduğunu unutmayın.

Süpürgenin gerçek performansını gösteren emiş gücünü öğrenmek için watt değerine bakabilirsiniz. Bir süpürgede watt yalnızca emiş gücünü değil bazen farklı özellikler için de kullanılmaktadır. Bu nedenle basınç değeri olan Pa veya air watt değeri en yüksek emiş güçlü süpürge seçiminde daha verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Emiş Gücü Yüksek Süpürge Kaç Watt Olmalı?

Emiş gücü yüksek süpürgelerle ilgili merak edilen önemli konulardan biri de en yüksek emiş güçlü süpürge kaç watt olmalı sorusudur. Emiş gücünü belirleyen temel unsur ihtiyacınızdır.

Ev veya ofis gibi bir yerin temizliğinde kullanacağınız elektrikli süpürge için orta düzeydeki emiş gücü yeterli olacaktır. Orta düzey emiş gücüne sahip elektrik süpürgelerinin watt değeri genellikle 700 ile 900 arasında değişmektedir.

En Yüksek Emiş Güçlü Süpürge Modelleri Hangileri?

en-cok-tercih-edilen-elektrik-supurgesi-modeli
En Yüksek Emiş Güçlü Süpürge Markaları

Elektrikli süpürge modelleri giderek çeşitlilik kazanmaya başlarken kullanıcılar için pek çok alternatif seçenek sunuluyor. Akıllı robot süpürgeler, dikey süpürgeler, şarjlı süpürgeler…

Emiş gücü en yüksek süpürge modellerini sıraladık.

1. En Yüksek Emiş Güçlü Süpürge-En Yüksek Emiş Güçlü Robot Süpürge

En yüksek emiş gücüne sahip robot süpürgeler arasında öne çıkan ilk model Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D: 3000Pa. Bu elektrikli süpürge modelinin lidar sensörü bulunmamakla birlikte önündeki kameralarla yolunu bulabiliyor. 3200Pa değerindeki emiş gücü ile ilk sırada yer almayı başarıyor.

2.En Yüksek Emiş Güçlü Dikey Süpürge

En yüksek emiş gücüne sahip dikey süpürge modellerinde ilk sıralarda yer alan Dyson Cyclone V10 Absolute modeli.  Emiş gücü oldukça yüksek olan bu elektrikli süpürge modelinde marka teknolojiyi üst düzeyde kullanmış.

Dyson Cyclone V10 Absolute en yüksek emiş güçlü süpürge modelleri içerisinde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu dikey elektrikli süpürge modeli halı veya sert zeminde istediğiniz temiz yüzeylere kavuşmanızı sağlar. Ayrıca evcil hayvanlarınız varsa bu model evcil hayvan tüylerini kolayca temizlemenize yardımcı olur.

3. En Yüksek Emiş Güçlü Şarjlı Süpürge

En yüksek emiş güçlü süpürge modelleri içerisinde şarjlı modeller de dikkat çekmektedir. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini şarjlı el süpürgeleri arasında ön plana çıkan bir model karşımıza çıkıyor. Bu süpürge modeli 30 dakika boyunca kullanılmaya elverişlidir.

Kullanımı ve temizliği kolay olan Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini şarjlı süpürge modeli aynı zamanda hafif bir yapıya sahiptir. İçindeki fırçasız motor en yüksek emiş güçlü süpürge modelleri içerisine girmesini sağlıyor.

En Çok Tavsiye Edilen Elektrik Süpürgesi Modelleri

en-cok-tercih-edilen-elektrik-supurgesi-modeli
En Çok Tavsiye Edilen Elektrik Süpürgesi Modelleri

En kaliteli ve uygun fiyatlı çekim gücü yüksek süpürge modelleri ararken elbette ki aklınızda bazı sorular olacaktır. Yeterince kaliteli mi, taşınması ve kullanımı kolay mı, gerçekten iyi temizliyor mu? En çok tavsiye edilen elektrikli süpürge modelleri size rehber olabilir. En çok tercih edilen elektrikli süpürgesi modelleri sizler için listeledik.

 • Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini
 • Siemens VSX6XTRM2
 • Philips FC9331/07 Powerpro City Powercyclone Torbasız Elektrikli Süpürge
 • Rowenta Ro3751 Compact Power Cyclonıc
 • Dyson Big Ball Allergy 2
 • Viomi Siyah Handheld Cordless Vacuum A9
 • Arnica Tesla Premium

En İyi Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Hangisi?

En yüksek emiş güçlü süpürge modeli arayışında kullanıcılar farklı özellikleri tercih edebilmektedir. Bazı kullanıcılar toz torbasız elektriksiz süpürge modellerini tercih ederken bazıları ise toz torbalı elektrikli süpürge modellerini tercih etmektedir.

Toz torbalı elektrik süpürgeleri içerisinde Philips XD3110/09 Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi toz torbası doluncaya kadar düşmeyen emiş gücü ile öne çıkmaktadır. Silindirik vakum teknolojisi ile üretilen bu modelin emiş gücü 900 watt değerindedir.

Toz torbalı elektrik süpürgelerinden öne çıkan diğer model ise Miele Classic C1 Powerline elektrik süpürgesidir.  Bu model en yüksek emiş güçlü süpürge modelleri içerisinde 550 watt emiş gücüne sahip olmakla birlikte fiyatına göre oldukça iyi bir modeldir.

En İyi Süpürge Markası Kadınlar Kulübü| Emiş Gücü En Yüksek Süpürge Yorumları

Süpürgenizi almadan önce çeşitli platformlarda süpürge markaları ve modelleri ile ilgili tavsiyeleri ve yorumları okumanız doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Ayrıca mobilya alırken dikkat edilmesi gereken 6 husus yazısını okuyarak doğru mobilya seçimi de yapabilirsiniz.

Kadınlar kulübü üyelerinin en yüksek emiş güçlü süpürge yorumlarına bakıldığında ilk öne çıkan markanın Dyson olduğu görülmektedir. Ancak bu marka aynı zamanda pahalıdır da. Daha uygun fiyat arayışı içerisinde olanlara ise Fakir ve Philips markaları önerilmektedir.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.