«
  1. Anasayfa
  2. Dekorasyon
  3. En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

IKEA köşe çalışma masası modelleri ile şık ve zarif bir çalışma ortamı yaratın. IKEA markasının en çok önerilen köşe masası modelleri ile tanışın.

IKEA köşe çalışma masası çeşitleri yalın ve minimalist tasarımları ile modern ev dekorasyonlarının gözde mobilyaları arasında yerini almaktadır. Her yıl güncellenen modelleri ile döneminin tasarım stilini yansıtan IKEA köşe çalışma masaları, doğal ve modern tarzları ile bu yıl da en çok merak edilen ürünler arasında.

IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri

IKEA köşe çalışma masası modelleri ofis ve ev ortamına uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle açık ofis ortamlarında kendine ait çalışma alanının sınırlarını belirlemek çalışanlarda aidiyet duygusu oluşturabiliyor. Aidiyet duygusu gelişen çalışanlar kendini güvende hissettiği için daha verimli çalışmalar yürütebilmektedir.

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

IKEA köşe çalışma masası modelleri dar alanlara sahip mekanlar için oldukça avantajlıdır. Sade ve zarif tasarımları ev ortamında rahat bir atmosfer yaratır. Farklı yaşam alanları ve yaş gruplarına özel tasarlanmış IKEA köşe masaları ile tanışmaya hazır mısınız?

1- IKEA Köşe Çalışma Masası |IKEA Sol Köşe Çalışma Masası

Köşe masanızı seçmeden önce odanızın hangi tarafına yerleştireceğinize karar vermeniz doğru seçim yapmanızı sağlayacaktır. Odanızın sol tarafında şık bir çalışma köşesi oluşturmak istiyorsanız IKEA sol köşe masası tam da aradığınız mobilya.

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

Sol köşe masasının ergonomik yapısı çalışma saatlerinde konforlu bir alan aratmanıza yardımcı olur. Yazı yazarken veya çalışırken bilek ve ön kola destek sağlayan bu masa modelini kullanırken sağlıklı ve verimli çalışma fırsatını yakalamış olursunuz.

2-IKEA Sağ Köşe Çalışma Masası

IKEA sol köşe masasının alternatifi olarak sağ köşe masası modelini de üretmektedir. Dekorasyonunuzda alan yetersizliği veya dekoratif tercihlerden dolayı sağ tarafta bir çalışma köşesi oluşturmak istiyorsanız IKEA sol köşe masası dekorasyonunuza yeni bir soluk katacaktır.

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

Sağ köşe masasının yumuşak köşe yapısı esnek bir tasarım stilini yakalamanıza yardımcı olur. Beyaz, beyaz-ağartılmış meşe ve ağartılmış meşe-siyah gibi farklı renk seçenekleri farkı dekorasyon konseptlerine elverişli olmasını sağlamaktadır.

3-IKEA Hemnes Köşe Çalışma Masası

İKEA’nın modern keskin hatlara sahip IKEA Hemnes köşe çalışma masası odanın her köşesinde kullanılabilmektedir. Bu masa modelini kullanırken dekorasyonunuza göre masayı sağ veya sol tarafa dayayabilirsiniz. Cilalı araka yüzeyi Hemnes köşe çalışma masasının mekanın ortasında bile kullanılmasına imkan tanımaktadır.

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

Beyaz renkli masa modern ev dekorasyonlarının en çok kullanılan renk tonları ile kolayca kombinlenebilmektedir. Masasın sol tarafında bir dolap sağ tarafında ise çekmemeceler yer almaktadır. Fonksiyonel bir tasarıma sahip olan bu masa modelini hem çalışmak hem de kitap, evrak gibi materyallerinizi muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.

3-IKEA Micke Çalışma Masası

Micke IKEA köşe çalışma masası Hemnes modeline göre daha çok renk ve model seçeneğine sahiptir. Çekme veya dolap ve çekmecenin birlikte yer aldığı modellerini bulunmaktadır.

Lineer tasarımlı  modern masa tablasına sahip olan modelinde beyaz-antrasit, beyaz ve antrasit-kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır. Diğer modellerinde ise venge ve beyaz renk seçenekleri sunulmaktadır.

4-IKEA Linnmon Masa | IKEA Linnmon/Addils 150×75 Masa

IKEa’nın Linnmon serisi en çok ilgi gören mobilyalar arasında yer almaktadır. Ayarlanabilir ayakları olan masa düz olmayan zeminlerde bile rahatça kullanılabilmektedir. Yalın ve sade tasarımı ile karmaşadan hoşlanmayan kişilere hitap etmektedir.

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

IKEA Linnmon/Addils 150×75 masa sık sık araştırılan bir model olmasına karşın IKEA’nın bu masa modeli 100×600 cm boyutunda üretilmektedir. Beyaz-siyah, koyu-gri-beyaz, koyu gri-siyah ve beyaz renk seçenekleri vardır. Bu modelin renk kombinasyonlarında masa tablası ve masanın ayakları farklı renklerde tasarlanmıştır.

5-IKEA Kitaplıklı Çalışma Masası

Minimalist dekorasyon stilinin rağbet gördüğü günümüzde fonksiyonellik küçük alanları değerlendirebilmek adına  oldukça önemli bir özelliktir. IKEA kitaplıklı çalışma masası bu ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır.

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

Bahsettiğimiz köşe çalışma masası Pahl çocuk masası modelidir. Çocuk odası modelleri ile uyumlu olan ve çocuk ruhuna hitap eden pembe-beyaz ve mavi beyaz renk kombinasyonları vardır. Masaya ek olarak alabileceğiniz kitaplık ünitesi çocuğunuzun eşyalarını koyabileceği üç raftan oluşmaktadır.

6-IKEA Ders Çalışma Masası Malm Modeli

IKEA ders çalışma masaları içerisinde pek çok seçenek vardır. En çok ilgi görenlerden biri de Malm çalışma masasıdır.

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

Çeşitli renk seçenekleri ile üretilen bu masanın tasarımında kullanılan çizgisel dokular tasarıma hareket katmıştır. Sade ama sıkıcı olmayan bir masa arayanların tercihleri asrında Malm çalışma masası yer almaktadır.

7-IKEA Çalışma Masası Beyaz

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

IKEA köşe çalışma masası modellerinin hemen hemen hepsinde beyaz renk seçeneği bulunmaktadır. Modern ve minimalist tasarımını benimseyen marka bu anlamda oldukça avantajlıdır.

8- IKEA Yükseklik Ayarlı Masa

Ayarlanabilir özelliği sayesinde farklı kullanıcıların ölçeklerine göre ayarlanabilmektedir. Çocuklarınız büyürken sık sık masa değiştirmek istemeyenlerdenseniz bu ikea köşe çalışma masası modeli sizin için tasarlanmış. .

9- IKEA ALEX Çalışma Masası

Beyaz, venge ve gri-turkuaz gibi farklı renklerde üretilen IKEA ALEX çalışma masası ince ayakları masanın sağlamlığını arttırmakla birlikte zarif bir görüntü oluşturmaktadır.

10-IKEA Katlanır Masa| IKEA Yemek Masası

En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022
En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022

IKEA katlanır çalışma masası küçük çalışma alanlarına sahip veya farklı işleri aynı mekanda yapmak zorunda olanların aradığı bir masa modelidir. Ancak IKEA’nın satış sitesinde halihazırda katlanır çalışma masası bulunmamaktadır. Katlanır özelliğe sahip olan masa modelleri yemek masaları kategorisinde yer almaktadır.

IKEA Köşe Çalışma Masası Fiyatları

IKEA köşe çalışma masası modelleri içerisinde 500 TL fiyatında olanlar olduğu gibi 2.000 TL’nin üzerinde olanlar da bulunmaktadır. Fiyatlar tercih edeceğiniz modele ve boyutlara göre değişkenlik göstermektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: Çalışma Masası Vivense 2022|Vivense Çalışma Masası Modelleri