«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Işıltılı ve Ateşli : Megan Fox ve Nişanlısı MGK

Işıltılı ve Ateşli : Megan Fox ve Nişanlısı MGK

megan-fox-ve-nisanlisi-mgk

Onlar o kadar sıcaklar ki, cızırdatıyor!

Sadece birkaç gün önce yarasa rapçi Makineli Tüfek Kelly (31) en sevdiği US-oyuncusu Megan Fox (35),bir buçuk yıla yakın ilişkiyi elinde tutuyor. Görünür bir şekilde duygulanan ”Transformers” yıldızı evet yanıtını verdi ve teklifin videosunu sosyal medyada paylaştı.

https://www.youtube.com/watch?v=5lqVHfW15TE

Şimdi çift, halka açık bir etkinliğe katılmalarından bu yana ilk defa ortaya çıktı. Kusursuz mesajları: ”Kourtney ve Travis? Beniffer? Ye ve Julia Fox? Hepsi Amatör! Biz gelmiş geçmiş en havalı ve dikkat çekici çiftiz.” Ve tabi her şey bununla sınırlı kalmıyor. Tahmin edersiniz ki kırmızı halıdaki yürüyüşlerinden sonra onlar her şeyden önce Hollywood’un ışıltılı ve en çok konuşulan ikilisi!

Milano’daki lüks marka Dolce & Gabbana’nın erkek Sonbahar/Kış moda şovunda, kısaca MGK olan Makine Gun Kelly, Cumartesi günü birinci sınıf etkinliğin açılışını yaptı: Önce musikal performansıyla, ardından 31 yaşındaki boncuklu ve çivili beyaz ipek bir takım elbise içinde podyumda yürüdü.

Parıltı Kırmızı Halıda Devam Etti

megan-fox-ve-nisanlisi-mgk
Megan Fox ve MGK

MGK daha sonra yeni Dolce & Gabbana koleksiyonundan siyah bir takım elbiseyle kırmızı halıda heyecan yarattı: Şarkıcı, tamamen yapay elmaslarla süslenmiş tasarımcının parçasını uyumlu eldivenler ve ışıltılı Chelsea botlarla kombinledi.

Şarkıcı daha önce de podyumda aynı kıyafeti giymişti. MGK ceketini çıkardı ve nişanlısına verdi. Ne kadar tatlı…

Ve Megan Fox?

megan-fox-ve-nisanlisi-mgk

Büyük bir ihtişamla biraz aşağıya indi ama sevgilisine büyük girişe izin veriyor gibiydi.

Hiç şüphe yok ki 35 yaşındaki genç, önden bağcıklı deri pantolon, transparan dantel üst, gerdanlık ve kemerden oluşan fetiş hafif kıyafetiyle her halükarda fazlasıyla dikkat çekici görünüyordu ve fısıltılı konuşmalara neden oluyordu.

Bu arada cesur görünüm Megan’ın nişan yüzüğüyle, Makine Gun Kelly’nin onun için özel olarak yaptığı birbirine bağlı iki yüzükle eşleşti. Vurgu:”Aşkımızın opak kalbini” tasvir etmesi gereken bir elmas ve zümrüt.

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *