«
  1. Anasayfa
  2. Aksesuar
  3. Salon İçin Şık Duvar Saatleri 2022 Trendlerini Yakalayın!

Salon İçin Şık Duvar Saatleri 2022 Trendlerini Yakalayın!

cam-balkon-cicegi

Salon için şık duvar saatleri ile evinizde farklı bir dekorasyona imza atmak ister misiniz? Saatler, duvarlarınıza zenginlik katacak!

Salon dizaynlarına ufak dokunuşlar yaparak mükemmeli yakalayabilirsiniz. Evinizde oluşturduğunuz dekorasyonu tamamlayacak bir parçaya ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Belki de eksik parça duvar saati kullanmamanızdır.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri ile 2022 Trendlerini Yakalayın!

Şık duvar saatleri sayesinde tarzınızı dekorasyona yansıtabilirsiniz. İster lüks, ister spor bir salon oluşturacak olun klişelerden uzak bir tasarım oluşturmak artık daha kolay!

1-Farklı Tasarımlar Yakalayın: Şık Duvar Saatleri Modelleri

Salon için şık duvar saatleri çoğunlukla ahşap olarak tercih edilse de metal, cam, ayna gibi materyallerden de üretilir. Bu nedenle salonunuzun konseptine en uygun saati seçmeniz, daha ferah bir görünüm elde etmeyi sağlar.

Duvar saati modelleri ve fiyatları kullanılan malzeme, baskı türü, ebat gibi durumlar nedeniyle farklı isimlendirilir ve ücretlendirilir. Salon için şık duvar saatleri seçimine geçmeden önce ilk olarak bütçe belirlemek bu nedenle önemli bir noktadır.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri ile 2022 Trendlerini Yakalayın!

Roma rakamlarına sahip ahşap bir saat vintage ve retro ambiyansı oluşturduğu için özellikle nostaljik tarzdaki salonlara oldukça yakışıyor.

Roma rakamlarına başka bir açıdan bakalım. Metal bir saat üzerine işlenen roma rakamları da oldukça rahat bir hava oluşturur. Bu nedenle spor salonlar için idealdir.

Tablo görsellerinin kullanıldığı saatler ya da 3D tasarımlı saatler de oldukça tercih edilir. Bu nokta da dikkat edilmesi gereken en önemli husus, saatin içerdiği renklerin, mobilyalarınız ile uyum içinde olmasıdır.

Günümüzde oldukça yaygın kullanılan bir diğer duvar saati modelleri de dijital saatlerdir. Özellikle modern ya da spor çizgilerle dizayn edilmiş evler için harika bir seçenek!

2-Spor Şık Duvar Saatleri Sayesinde Salonunuzu Güzelleştirin

Salon İçin Şık Duvar Saatleri ile 2022 Trendlerini Yakalayın!

Salon saatleri için sıkça tercih edilen spor ama şık duvar saatleri ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir adım atabilirsiniz. Özellikle metal malzemeli ya da 3D saatler oldukça tamamlayıcı olacaktır. Bunun yanı sıra salonunuzdaki diğer objelerle uyumlu, tablo saatlerin kullanımı da spor çizginizi daha şık hale getirecektir.

3-Modern Salon İçin Şık Duvar Saatleri ile Estetik Dokunuşlar!

Lüks duvar saatleri bulunduğu odanın dekorasyonu ile uyum sağlayacak bir hava oluşturmak için tercih edilir. Modern ve yenilikçi tasarım çizgileriyle donatılmış saatler ile siz de salonunuzu en güzel hale getirebilirsiniz.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri ile 2022 Trendlerini Yakalayın!

Salon için şık duvar saatleri çeşitleri arasında en nizami çizgilere sahip saatlerden biri de modern evler için seçilenlerdir. Özellikle metal ya da cam malzemeden üretilen bu saatler ile salonunuza ferah ve estetik dokunuşlar yapabilirsiniz.

4-Dekoratif Duvar Saati ile Evlerinize Işık Katın

Salon için şık duvar saatleri tasarımları sayesinde günlük hayatınızda hem zamanı öğrenme ihtiyacınızı giderirsiniz hem de duvarlarınızın daha şık ve estetik olmasını sağlarsınız.

Kadransız, baskılı, roma rakamlı ya da dijital olarak tasarlanan seçeneklere sahip olan saatler, aynı zamanda ebat olarak da farklı bir ortam oluşturmanıza olanak verir.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri ile 2022 Trendlerini Yakalayın!
Salon İçin Şık Duvar Saatleri 2022 Trendlerini Yakalayın!

Fotoğraf albümü şekilde oluşturulan duvar saatleri ile aile saadetinizi salonunuza taşıyabileceğiniz gibi, sevdiğiniz bir manzara resmini de tablo şekildeki saatler ile salonunuzda sergileyebilirsiniz.

Saatler, enerjinizi, hayata bakış açınızı ve tarzınızı yansıtmanız için önemli bir dekorasyon ürünüdür. Asimetrik biçimler, canlı renkler, farklı materyaller ile bezenen çok seçenekler arasında en tamamlayıcı aksesuarı bulmanız oldukça kolaydır.

Peki, en çok tercih edilen şık duvar saatleri nelerdir? İşte 2022 yılının en sevilen saat çeşitleri:

A-Tasarım Duvar Saatleri

Salon için şık duvar saatleri arasında bu yıl en çok tercih edilen modellerden biri de tasarım duvar saatleri oldu. Farklı desenlerin ya da materyallerin bir arada kullanıldığı saatler ile salonlarınızı en göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri ile 2022 Trendlerini Yakalayın!

Bu süslü duvar saati özellikle ahşap ve metalin bir arada kullanıldığı ya da bej ve koyu yeşilin bir arada yer aldığı tasarım saatler ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

B-Büyük Duvar Saati

Geniş salonların duvarlarını doldurmak pek kolay olmuyor. Küçük küçük duvar aksesuarları ile kalabalık oluşturmak yerine büyük bir duvar saati asarak salon dizayn etme konusunda fark yaratabilirsiniz.

Zevkli tasarımlar ile göz doldurmak için büyük saatler ile dekorasyonunuzu taçlandırmak iyi bir seçenek olacaktır. Büyük duvar saati fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olsa da evinize oldukça yakışacak!

C-Aynalı Salon İçin Şık Duvar Saatleri

Küçük oturma odası dekorasyonu için duvarlara daha zarif bir seçenek olan duvar saati aynalı modelleri ile evlerinize ferahlık getirebilirsiniz.

YouTube video

 

Eskitme, gold, vintage, gümüş, siyah gibi pek çok seçenek ile karşınıza çıkan aynalı saatler arasından duvar renginize göre bir seçim yapmak iyi olacaktır. Çünkü genellikle ince bir yapıda olan bu saatler, badana renginiz ile uyuştuğunda, salonunuzda mükemmel bir ahenk oluşturacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *