Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Alışveriş
  4. »
  5. Yazın Öne Çıkan Erkek Şort Trendleri Neler?

Yazın Öne Çıkan Erkek Şort Trendleri Neler?

Misafir Yazar Misafir Yazar - - 4 dk okuma süresi
1 0
Yazın Öne Çıkan Erkek Şort Trendleri Neler?

Şort giymek, dışarısı sıcakken serin ve rahat kalmanın en iyi yollarından biridir. Şortlar hafta sonu gezileri,plaj, havuz, mangallar, piknikler, parkta romantik yürüyüşler için mükemmeldir. Babalar günü hediyesi fikirleri araştırıyorsanız erkek şort modelleri öne çıkıyor.

Pantolonlar gibi şortlar da çok çeşitli uzunluklara, tarzlara ve kalıplara sahiptir, ancak çoğu erkeğin uygun uzunluğu boylarına göre yargılayabildiği ikincisinden farklı olarak şortlar biraz daha kıvrımlıdır.

Genel bir kural olarak, şortlar hiçbir koşulda asla dizin altına inmemelidir. Peki neden? Kısacası, inanılmaz derecede modadan uzak görünür. Erkek şort dizinizi geçtiğinde, bacak uzunluğunuzu görsel olarak yarıya indirir ve genel görünümünüzü gölgede bırakır. Bunu kim ister ki?

Herhangi bir giyside olduğu gibi, uyum her zaman vücudu tamamlayıcı bir şekilde vurgulamalıdır. Uygun olmayan şortlar – veya bu konuda kötü olan herhangi bir giysi – giymek, kelimenin tam anlamıyla bunun tam tersini yapar.

Erkek Şort Modelleri
Erkek Şort Modelleri

Şort Seçerken Bunlara Dikkat

  • Kişiye Özel Kalıp: Erkek şort modelleri üzerinize tam oturmalı (sıkı olmamalı) ve kalçanızı ve baldırlarınızı sevgiyle sarmalıdır. Bunu test etmek için şort giyin ve uyluğunuzun etrafındaki kumaşı hafifçe sıkıştırın. 1 inçlik bir malzemeyi sıkıştırabilirseniz, bunlar mükemmeldir.
  • Düz Ön: Pililer pantolonlarda harika bir şekilde çalışsa da şortlar, pilileri doğru şekilde konumlandırmak için gerekli olan aynı ağırlığa ve döküme sahip değildir. Şık, evrensel olarak gurur duyan düz bir cephe seçin.
  • Konik Bacak Açıklığı: Etek ucu genişliği incelmeli ve uyluğu tanımlamalıdır. Unutmayın: konik, sıkı anlamına gelmez. Rahatça hareket etmek ve oturmak için etek ucunda hala yeterli alan olmalıdır.
  • 2”-4” Diz Üstü: Genel olarak, çoğu erkek için en uygun uzunluk olarak 7” ila 9” iç dikiştir. Bu uzunluk, etek ucunu dizin yaklaşık 1”-4” inç yukarısına yerleştirir (boyunuza bağlı olarak).

Kaçınılması Gereken Noktalar Neler?

Dar Kesim: Kişiye özel dar kesim, dar kesim anlamına gelmez. Dar kesim erkek şort modelleri, kalçalarınızı ve belinizi aşırı belirginleştirerek alt yarınızın dengesini bozacaktır. Kişiye özel kesim, en estetik bölgelerinizi öne çıkarırken daha az arzu edilen alanlarınızı geri plana atacaktır.

Büyük beden: 2005 yıllarının görünümüne gitmiyorsanız, ne pahasına olursa olsun büyük beden şortlardan kaçının. Çoğu zaman, bu tür şortlar gerçekten şort bile değildir.

Yaz aylarıyla beraber ısınan havalarda en sık ve estetik olabilecek şortları kendinize ve sevdiklerinize alabilirsiniz. Örneğin babalar günü için babanıza alabileceğiniz harika modeller öne çıkıyor. Marks&Spencer şık ve rahat şortlarıyla sizi bekliyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.