Site icon Burcu Alem – Kadına Dair Her Şey

Yemek Takımı Modelleri ile Sofranız Daha Şık!

yemek-takimi-modelleri

Yemek takımı; çatal, bıçak, tabak, kaşıkların yemek yenirken kullanılan takımıdır. Yemek takımda birçok marka ve modeller vardır. Genç kızların çeyizlerinin olmazsa olmazlarından olan yemek takımı model olarak; yuvarlak modeller, kare modeller ve oval modeller olmak üzere çeşitleri vardır.

Üzerindeki desenler isteğe göre sade ve daha desenliler olmak üzere değişmektedir. Kişi sayısı olarak altı kişilik, on iki kişilik ve yirmi dört kişilik yemek takımı vardır. Günümüzde çeşitlilik oldukça arttığı için seçmekte fazlasıyla zorlananlar ya da tek seferde kararını verebilenler vardır.

Yemek Takımı Kullanım Alanları

Birçok yerde kullanılan takımlardır. Gündelik kullanımlar için ayrı gelecek misafirler için ayrı yemek takımı kullananlar da vardır.

Sofrada Yemek Takımı Düzeni

Yemek Takımı Fiyatları

Yemek takımı fiyatı marka, model, kişi sayısına göre değişmektedir. Yemek takımı kampanyaları vardır ve bu kampanyanın içerisinde paket halinde kahvaltı seti, çatal bıçak seti, granit seti gibi kampanyalar vardır. Fiyatları kampanya paketi ya da ayrı ayrı olarak fiyatlandırılabilmektedir.

Yemek Takımı Modelleri

12 kişilik yemek takımları 48 parçadır. 12 şer olarak servis tabakları, yemek tabakları, pasta tabakları ve çorba kâseleri vardır. 6 kişilik yemek takımı 24 parçadır. 6 şar olarak servis tabakları, yemek tabakları, pasta tabakları ve çorba kâseleri vardır. Fiyatlar kişi sayısına göre de değişir.

Detaylar için; https://www.madamecoco.com/yemek-takimlari/

 

 

 

Exit mobile version