Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burcualem Öneriler
  4. »
  5. En Çok Sevilen Beaulis Kapatıcı Renkleri Neler?

En Çok Sevilen Beaulis Kapatıcı Renkleri Neler?

Editör Editör - - 7 dk okuma süresi
5 0
Beaulis Kapatıcı Renkleri

Beaulis kapatıcı renkleri, renk  eşitsizliklerini giderip, cilt kusurlarını yok eder. Ayrıca ince çizgi görünümünü azaltarak daha pürüzsüz bir cilt elde etmek amacıyla oluşturulmuş bir kozmetik ürünüdür. Birçok renk ve numaraya sahiptir. Cilt tipinize uygun numara ve renkleri seçebilirsiniz.

Beaulis Kapatıcı Renkleri Ne İşe Yarar?

 Beaulis Kapatıcı Renkleri
Beaulis Kapatıcı Renkleri

Beaulis kapatıcı renkleri ürününün amacı cildi bozmadan, yıpratmadan daha ipeksi ve saten görünüme kavuşturmaktır. Yapısından dolayı cilde çok basit bir şekilde dağılır. Ayrıca cildin renk tonu ile bütünleşerek size güzel bir görünüm sağlar.

En Çok Tercih Edilen Beaulis Kapatıcı Renk Çeşitleri

Tüm cilt tipine uygun olarak üretilen Beaulis kapatıcı renkleri, kusursuz bir cilde sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Süngeri sayesinde eşit bir dağılım avantajı sağlar. Ürün işaret parmağı yardımıyla tampon hareketlerle uygulanır. Bu uygulama ile daha iyi sonuç alabilirsiniz.

1 – Beaulis Kapatıcı  Renkleri : En Acik

Beaulis kapatıcı renkleri içinde 130 numaraya sahip bu renk, hafif sarı alt tonludur. Ürünün renk çeşitleri içinde en açık tona sahip olanıdır. Beyaz tenliler için idealdir.

2 – Beaulis Orta Kapatıcı Ve Koyu Renkler

Koyu ve orta ton olarak geçen 134 Sand ve 132 Pale Almond rengi, Beaulis kapatıcı renkleri içinde daha doğal görünüm sağlar. Kumral ve esmer tenler için tercih edilir. Ayrıca 135 Light Beige rengi ise kapatıcılık oranı en yüksek likittir.

En Çok Kullanılan Beaulis Kapatıcı Numaraları Hangileri?

 

Beaulis kapatıcı renkleri koleksiyonun sayıya dökülmüş hâline numaralandırma diyebilirsiniz. Amaç cilt kusurlarını kapatıp,  daha doğal ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaktır. Önemli olan cilt alt tonunuza uygun olan Beaulis kapatıcı renkleri içinden en doğru olanı kullanmaktır.

A – Beaulis Kapatıcı 130

Beaulis kapatıcı renkleri içinde en açık tona sahip olan likit kapatıcıdır. Hafif sarı alt tona sahiptir. Beyaz tenlilerin tercihleri arasındadır. Kapatıcılık oranı diğerlerine göre daha düşüktür. Gün içinde doğal ve pürüzsüz bir cilt ve kusursuz bir görünüm için kullanabilirsiniz.

B – Beaulis Kapatıcı Renkleri 132 Pale Almond

Beaulis 132 numara kapatıcı, cilt kusurlarını kapatıp, renk eşitsizliklerini dengeler. İnce çizgi görünümünü de azaltmaya yarayan, orta tona sahip olan ve daha çok kumralların tercih ettiği bir likit kapatıcıdır. Tüm ciltler için uygundur. Kapatıcılık seviyesi ortadır.

C – Beaulis Kapatıcı 134 Sand

Beaulis kapatıcı 134 Sand, buğday tenlilerin tercihi arasında yer alan likittir. Genel olarak tüm cilt tipleri için uygun olsa da, daha çok soğuk alt tona sahip cilt tiplerinin kullandığı üründür. Kapatıcılık oranı çok yüksektir. Cildinizdeki kusurları yok denecek kadar iyi kapatma özelliğine sahiptir.

 

D – Beaulis Kapatıcı 135 Light Beige

 

Beaulis kapatıcı 135, en koyu renkli kapatıcı numarasıdır. Rengi bejdir. Esmer tenlilerin tercihleri arasında yer alır. Kapatıcılığı en yüksek likittir. Tüm cilt tiplerine uygun olsa da genellikle soğuk alt tona sahip cilt tipleri kullanır. Diğer kapatıcılar gibi amacı, ipeksi bir görünüm sağlamak ve cilt kusurlarını en aza indirmektir.

E  – Beaulis Close It Likit  Kapatıcı 130 Porselen

Beaulis Close kapatıcı renkleri içinde pembe alt tona sahip, açık tenli kişilerin kullandığı üründür. Tamamen porselen görünümü veren ,ipeksi yapılı kapatıcıdır. Genel olarak tüm cilt tiplerine uygundur. Cilt yüzeyinde kolayca dağılarak cilde homojenlik katar. Numara olarak en düşük olsa da, kapatıcılığı son derece yüksektir.

Beaulis Kapatıcı Renkleri Fiyat Avantajı

Beaulis Kapatıcı Renkleri

Bu kozmetik ürünü, Gratis mağazaları bünyesinde satışa sunulan ve hemen  herkes tarafından beğenilen iyi bir kapatıcıdır. Gratis bünyesinde kurulan makyaj ürünleri markası olması sebebiyle fazlasıyla rağbet görmektedir. Hem uygun fiyata hem de daha fazla özelliği tek bir ürün içinde toplaması açısından satışı da gözle görülür olmaktadır. Daha uygun fiyatlar için mağazanın sitesinden indirim günlerini takip edebilirsiniz.

Beaulis Kapatıcı Renkleri Kaç ml?

Kusursuz bir cilt görünümünü için sunulan bu ürünler; açılıp kapandıkça kremsi  yapısı ve dokusu bozulacağı için ince, uzun, dar ,küçük ve az miktardaki şişelerde satışa sunulmaktadır. Beaulis kapatıcı renkleri şişeleri genelde 9.5 ml olarak piyasaya sürülmektedir.

Beaulis Kapatıcı Kullananlar

 

Beaulis likit kapatıcı, yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahip olup ,cilt tonuyla homojenleşmesi açısından fazla tercih edilir. Ayrıca beğeni gösterilen güzellik ürünleri arasındadır. Özellikle morluk ve kızarıklık yaşayanlar için kullanılan bu ürün, tam bir fiyat performans ürünüdür. Fiyat takibi ve indirimi için Trendyol ve  Gratis mağazalarına göz atabilirsiniz.

 

https://youtu.be/iXVlKplSzj4

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.