9 Adımda En iyi Tesettür Giyim Markaları ile Şıklık Yaratın!

burcu-alem-en-iyi-tesettur-giyim-markalari
  • Beğen
    Loading...

Tesettür giyim markaları birçok bayan tarafından sıkı şekilde takip edilmektedir. Yaz kış kreasyonları, en güzel kombinler ile karşımıza çıkan bu markalar tesettür giyimin önde gelen isimlerindendir!

Tesettür giyim, bayanlar için en önemli alışveriş konuları başında gelir. Tesettürlü hanımların en çok merak ettiği modeller, yeni sezon elbiseler ya da pardesüler her dönem en çok ilgi görenler arasındadır. Peki en çok tercih edilen tesettür giyim markaları isimleri nelerdir? Tesettür giyim markaları yeni sezon seçeneklerinde en çok hangi marka öne çıkmaktadır? Yılın en çok beğenilen modelleri için en güzel renk seçimleri hangi markaya aittir? Pardesü nereden alınır? Eşarp hangi marka olmalıdır? En iyi tesettür elbise markası hangisidir? O halde vakit kaybetmeden tesettür markaları nelerdir konusunda hızlıca bir giriş yapalım değil mi 😊

En Kaliteli Tesettür Giyim Markaları Listesi

burcu-alem-en-iyi-tesettur-giyim-markalari

En iyi tesettür markaları dendiğinde herkesin aklında birkaç marka belirir. Ancak bu markalarda öne çıkan ürünleri ve hitap kesimini kestirmek biraz zor ve detay ister. Burada özel tasarım tesettür markaları haricinde sektörün önde gelen tesettür giyim markaları isimleri ile en iyi seçimleri yapmak üzere bir listeleme yaptık. Amaç, alacağınız tesettür giyim ürünü ne ise doğru adrese gitmenizi sağlamak. Tesettür markaları online satış ile de hizmet verdikleri için kısa sürede başarılı bir seçim yaparak şık bir kombine sahip olmanız da mümkün!

Günümüzde kadınların isteklerini karşılayabilecek tesettür markaları sayısı oldukça fazladır. Gelişen giyim sektörü içerisinde muhafakazar kesimin talepleri de sıklıkla önemsenmeye başladı. Özellikle kapalı giyim konusunda sorun eski yıllarda çok yaşanırken artık çeşitlilik fazlalaştı. Elbise ve dış giyim modellerinde kombin oluşturma sıkıntısı da bu sayede ortadan kalktı.

1- Zühre

burcu-alem-en-iyi-tesettur-giyim-markalari

Zühre tesettür giyimin öncü isimlerinden birisidir. Ağırlıklı olarak dış giyim üzerine satış yapan Zühre, özellikle pardesü ve kap konusunda Türkiye ve Avrupa’ da en çok tercih edilen marka. Renk seçenekleri ve modellerindeki şıklık her kesimden bayana hitap etmektedir.

burcu-alem-en-iyi-tesettur-giyim-markalari

Sadece tesettür giyime sahip bayanlar için değil başı açık hanımların da özellikle tercih ettiği modellerin de sahibidir. Tesettür elbise, tunik ve abiye ile de oldukça başarılı seçimler yapmanıza yardımcı olacak Zühre tesettür markaları içerisinde en çok tercih edilen isim olarak karşımıza çıkar!

2- Aker

burcu-alem-en-iyi-tesettur-giyim-markalari

Aker Giyim; her bütçeye hitap eden yönü ile kalitesini konuşturan bir markadır. Özellikle eşarp konusunda bir seçim yapacaksanız bu kesinlikle Aker’ den olmalı! Aker eşarpları kullanımı ve modellerindeki çeşit ile göz kamaştıran bir markadır. Tesettür giyim konusunda eşarp dışında kap ve pardesü seçiminde de size en modern seçimleri sunacaktır.

Tesettür markaları içerisinde yıllardır ortaya koyduğu kalitesi ile göz doldurmaktadır. Eşarp ihtiyacı konusunda akıllara ilk olarak gelmesi markanın oluşturduğu değerini ortaya sermektedir. Kombinlerin bütünleyici parçası olan eşarplarınızı her renk ve model içerisinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğu kalite doğrultusunda uzun zaman dilimi içerisinde kullanım imkânı da sunmaktadır.

3- Tesettür Giyim Markaları Arasında Efsaneleşen Marka |Tekbir

Gelelim tesettür giyim denildiğinde efsaneleşen isme… Tekbir! Tekbir Giyim Türkiye genelinde mağaza ağı ile yılların tecrübesine sahip bir marka. Ürünlerindeki kalite muazzamdır. Yaş aralığı olarak hitap kesimi 40 yaş üzerinde desek galiba hatalı olmaz. Çünkü günümüz gençlerine bakıldığında zevklerin ve renklerin ortada olduğu bir dönemde Tekbir şıklığı oldukça ağır kalacaktır. Özellikle iş sahibi olan hanımların ya da görümlü ailelerin günlük seçimleri için idealdir.

4- Setrems

burcu-alem-en-iyi-tesettur-giyim-markalari

Setrems, tesettür giyimde modern çizginin Türkiye’ ye gelmesini sağlayan ilk markadır. Setrems daha çok çalışan ve modern bir görünüme sahip olurken ciddiyetini de korumak isteyen hanımların açık adresidir. Setrems mağazaları içerisinde aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkün. Sade şıklık arayanlar için kesinlikle vazgeçilmezdir. Modellerinde duru çizgiler ile her sezon başarılı bir çizgide takipçilerine yeni modeller ile selam vermektedir.

Setrems markası tesettür markaları arasında oluşturduğu sağlam yeri ile günümüzde ilerlemeye devam etmektedir. Her yaştan kadının istediği modelde tercihte bulunabileceği çeşitlilik markanın ulaşılabilirliği konusunda etkili olmaktadır. Özellikle renkli ve modanın sahip olduğu esintileri bulmak isteyen kişilerin mutlaka araştırması ve bakması gereken firmalar arasında yer alır.

5- Kayra

Tesettür giyimde hem şıklık hem de rahatlık arayanlar için ilk adres Kayra’ dır. Kayra, modern çizgide tasarlanan modern kıyafetleri ile bayanların severek tercih ettiği bir markadır. Sadece tesettür giyim olarak değil, çalışan tüm hanımların tercih edebileceği modern şıklığı evinize getirmektedir. Fiyat aralığı olarak ortalamanın bir tık üzerinde oluşu tercih sıralamasında markayı belirli bir kitleye hitap eden şekle getirmiştir.

6- Tuğba

burcu-alem-en-iyi-tesettur-giyim-markalari

Geniş bir kıyafet alımı yapmak ve baştan aşağı bir kombin elde etmek isteyen kişilerin tesettür markaları arasında rahatlıkla tercih edebileceği markadır. Her bir parçayı farklı site ya da mağazalardan temin etmek yerine site içerisinde online olarak sepette kombin oluşturabilirsiniz. Böylece farklı alanlarda vakit harcamanıza gerek kalmaz. Çünkü aradığınız her şey bu markada mevcut!

Tuğba giyim, ürünlerindeki kalitesi ve fiyat seçenekleri ile kesinlikle her kesime hitap eden en önemli tesettür giyim markaları arasında yer almaktadır. Etek, gömlek, elbise, pantolon, eşarp, pardesü, kadın pijama takımı… Hangi ürünü isterseniz Tuğba size o ürünü en kaliteli şekilde sunuyor. Bu özelliği ile tesettür markaları içerisinde vazgeçilmez olduğunu da belirtmemizde fayda var. Türkiye’ nin her yerinde mağazası olan Tuğba aynı zamanda online satış ile de sizler için hizmet veriyor.

7- Armine

burcu-alem-en-iyi-tesettur-giyim-markalari

Tesettür markaları arasında akıllara ilk gelenler arasında bulunan Armine, özellikle eşarp ve pardesü konusunda ün salmış markadır. Özellikle fiyat aralığının herkese hitap etmesi ile birçok modern tasarımı satışa sunmaktadır. Başlangıçta eşarp ile ünlenmesi sonrasında birçok farklı giyim parçası ile müşterilerinin karşısına çıkan marka, günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

En iyi tesettür giyim markaları arasında yer almasını sağlayan özellik markanın oluşturduğu kalite değerinden kaynaklanmaktadır. Kıyafetlerin temel parçası olan kumaşların özenle seçilmesi ve üretimi/tasarımı sırasında birbiriden farklı modellere sahip olması kişilerin ilgisini kolaylıkla çekmektedir. Sade ama şık bir görüntü elde etmek isteyen hanımların yararlanabileceği markalardan birisidir.

8- Sefa Merve

Tesettür giyim markaları isimleri arasında Sefa Merve’yi anmamak tesettür markaları konusunda eksik kalmaya yol açacaktır. Günümüz online alışveriş fırsatlarını en çok sunan markalardan olması, indirim durumlarını oluşturması satışlarında artışlara sebep olmaktadır. Giyime önem veren ancak bu noktada fazla bir harcama yapmak istemeyen kişilerin uygun fiyatlarda hem şık hem de günlük kombinler oluşturmasında yardımcı olacak bir markadır.

en-iyi-tesettur-giyim-markalari1

En iyi tesettür giyim markaları olarak anılmasında etkili olan çeşitliliğinin yanı sıra fiyat- performans açısıdır. Satışa sunulan ürünlerin kalitesi tartışılmaz derece de iyidir. Bunun yanı sıra bilinen tesettür markalarıyla kıyaslandığında ücretlendirmeleri oldukça düşük olmaktadır. Kaliteli ancak bütçeye uygun kombinleri oluşturmak, kısa sürede de deneme fırsatı elde etmek isteyenlerin başvurması gereken markalardan birisidir.

9- Modanisa

En iyi tesettür markaları Kadınlar Kulübü  tarafından açılan başlıkta tesettür markaları arasında en sık dile getirilen markalardan birisi Modanisa olmaktadır. Modanisa senelerin verdiği tecrübe ve müşterilerinin taleplerini sıklıkla takip eden firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın oluşturduğu geniş alışveriş imkânı, online alışveriş ile desteklendiğinde güvenilir bir ortam ortaya çıkıyor. En acil zamanlarda yardımınıza yetişerek kombinler oluşturmanızı sağlıyor!

en-iyi-tesettur-giyim-markalari1

 

Modanisa en iyi tesettür markaları arasında gösterilmesinde temel sebeplerden birisi satışa sunduğu ürün konusundaki farklılığıdır. Abiye elbise modellerinden şal, bluz, hırka, manto ve kaban gibi sayısız kategori ürünlerine ulaşmak mümkündür. Üstelik internet üzerinden sağlanan güvenli alışveriş desteği de bu çeşitlilikten yararlanma konusunda kişilerin avantajına işliyor.

OKUYUCU YORUMLARI
  • Tesettür Giyim Siteleri ile Online Alışveriş
    8 ay önce

    […] ile yine hanımların gözdesi olan bir site. Aynı zamanda pardesü, ferace, çanta, ve tesettür giyim aksesuar konusunda da birçok seçeneğe yer veren en önemli adreslerden […]

    6