15 Adımda En Sağlam Mobilya Markası Listesi!

en-saglam-mobilya-markasi

Günümüzde yeni ev kurmak isteyenler ve evini yenilemek isteyenler her zaman kaliteli, güvenilir en sağlam mobilya markası ile çalışmak isteyecektir. Yeni ev kuracaklar için mobilya alışverişi daha kolayken düzeni olan bir eve mobilya almak kişiler için daha zorlayıcı bir durum olabilir. Mobilya satın alma işleminde en sağlam mobilya markası tercih edilmesi de önemlidir.

İnsanlar Türkiye’deki en iyi mobilya markalarının hangileri olduğunu merak eder. Çünkü mobilya alırken güvenilir markalardan sağlam mobilyaların tercih edilmesi son derece önemlidir. Bu sayede satın alınan mobilyalar yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. En sağlam mobilya markası seçimlerinde tüm mobilya gruplarının yer aldığı markaların tercih edilmesi önemlidir.

Mobilya Kalitesi Nasıl Anlaşılır? İşte En Sağlam Mobilya Markası Listesi!

Mobilya almaya karar veren kişilerin öncelikle kaliteli olan markaları tercih etmesi önemlidir. Mobilya satın alırken kaliteden yana olmak son derece önemli bir konudur. Mobilyaların kaliteli olabilmesi için üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli bir yapısının olması büyük önem taşır. Çeşitli sağlam ağaçlardan üretilen mobilyalar oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu sebeple uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Mobilya satın alırken ürünlerin kalitesinin önceden kontrol edilmesi önemlidir. Dolap kapakları, sürgüler, dolabın zemini gibi konulara dikkat edilmesi büyük önem taşır. Koltuk seçimlerinde koltuğun rahat olup olmadığını anlamak için üzerine oturmak gerekir. En sağlam mobilya markası için bu tarz konular dikkat edilmesi önemlidir.

1- Enza Home

Enza Home Yataş grubuna ait bir markadır. Konsept bir marka olma özelliği taşır. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olması sebebiyle ürünleri son derece kalitelidir. Enza Home mobilyalarında modern çizgiler her zaman ön plandadır. Özellikle köşe takımları ve TV üniteleri markanın en sevilen ürünleri arasındadır.

2- Bellona Mobilya

Bellona mobilya 1997 yılında Kayseri’de faaliyete geçmiştir. Burada tüm mobilya ürünlerini bulmak mümkündür. Salon takımı, koltuk takımı, yatak odası takımı gibi mobilya grupları kullanıcılar tarafından son derece beğenilir. Bunun yanında Bellona markasının yatakları de oldukça kaliteli olmaları nedeniyle ilgi görür.

3- Kelebek Mobilya

Kelebek mobilya 1935 yılında İstanbul’da kurulmuş olan bir mobilya markasıdır. Bu markanın özellikle genç odası takımları çok fazla ilgi görür. Bunun yanında diğer mobilyaları da oldukça şık ve modern tasarımları ile tercih edilir. Kaliteli ürünleri sayesinde pek çok kişinin tercih sebebidir.

4- Mudo Consept

Mudo markası 1964 yılında küçük bir dükkan olarak faaliyete başlamıştır. Sonrasında kaliteli ürünleri ile bir dünya markası olmayı başarmıştır. Mudo markası modayı yakından takip ederek tasarladığı modern ve estetik mobilyaları ile dikkat çeker. Bu marka trendleri yakından takip ettiği için hızlı bir şekilde büyüme yakalamıştır. Bunun yanında kaliteli ürünleri ile en sağlam mobilya markası olma özelliğini de kazanmıştır.

5- Ikea

Ikea markası 1930 yılında İsveç’te kurulmuş olan bir markadır. Günlük yaşamı kolaylaştıran çeşitli ürünleri ile her zaman ön planda olmayı başarmıştır. Markanın mobilyaları da kaliteli yapısı ile pek çok kişi tarafından tercih edilir. Ikea düzenli olarak indirim yapan markalardan biridir. İndirimler takip edilerek mobilyaları uygun fiyatlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

6- Adore Mobilya

Adore Mobilya 1990 yılında Ankara’da kurulan bir mobilya markasıdır. Bu marka kaliteli ürünleri ucuz fiyata satın almak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Bu markanın uygun fiyatlı olmasının nedeni ise mobilyaların demonte bir şekilde satılmasıdır.

7- Mondi Mobilya

Mondi mobilya 1993 yılında Kayseri’de kurulmuş olan bir markadır. Mondi markasının özellikle koltuk takımları kaliteli ve estetik görünümleri sebebi ile insanlar tarafından tercih edilir. Mondi sürekli olarak kampanyalar yapar. Bu kampanyalar takip edilerek kaliteli mobilyaların uygun fiyatlara satın alınması mümkün olur.

8- Alfemo Mobilya

Alfemo Mobilya kendine özgü mobilya tasarımları ile dikkat çeken markalar arasında yer alır. Mobilyaların garanti süresi son derece uzundur. Bunun yanında bu mobilya firması müşteri memnuniyetine her zaman önem verir. Alfemo markası düzenli olarak kampanya yapan mobilya markaları arasında yer alır. Bu sebeple kişiler bu kampanyaları takip ederek kaliteli mobilyaları uygun fiyatlara satın alabilirler.

9- İstikbal Mobilya

İstikbal mobilya Bellona mobilyanın kardeş kuruluşu olarak bilinir. Özellikle vücut sağlığına uygun olarak üretilen yatakları ile oldukça ilgi görür. Bu markanın yemek odaları da son derece fonksiyonel yapıları ile dikkat çeker.

10- Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya şık ve estetik tasarım mobilyaları ile dikkat çeken mobilya markaları arasında yer alır. Sağlam ve dayanıklı ürünleri ile pek çok kişinin tercih sebebidir. Bunun yanında bu marka düzenli olarak kampanyalar uygular. Bu nedenle Lazzoni mobilyadan uygun fiyatlı mobilya almak mümkündür.

11- Çetmen Mobilya

Çetmen mobilya da uzun yıllardır farklı tasarım mobilyaları ile dikkat çeken markalardan biridir. Ürünlerin dayanıklılığının yanında uygun fiyatlı olması nedeniyle de özellikle yeni evlenen kişiler tarafından tercih edilen bir markadır.

12- Modalife Mobilya

En Sağlam Mobilya Markası

1990 yılında kurulan marka özellikle mobilya düğün paketleri ile yeni evlenecek olan kişilere uygun fiyatlı ve kaliteli mobilya alma imkanı sunar. Uygun fiyatlı koltuk takımları satın almak isteyen kişiler için bu marka oldukça başarılıdır. Moda Life günümüzde 150’ye yakın mağazası ile hizmet verir.

13- Doğtaş Mobilya

Doğtaş Mobilya 1972 yılında Çanakkale’de kurulmuş olan bir mobilya markasıdır. Bu marka genç odası, yemek odası, çocuk odası gibi farklı kategorilerdeki ürünleri ile ilgi çeker. Kaliteli mobilya üretmenin yanında ürünlerinin tamamı estetik bir görünüme sahiptir. Uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet veren firma kaliteli ve sağlam mobilyaları ile bilinir.

14- Çilek Mobilya

Çilek mobilya 1995 yılında Bursa’da kurulmuş olan bir firmadır. Bu marka özellikle çocuk ve genç odası takımları ile bilinir. Çocuk ve genç odası takımları ile ilgi gören markanın mobilyaları oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir.

15- En Sağlam Mobilya Markası| Konfor Mobilya

Konfor Mobilya 1999 yılında İzmir’de kurulmuştur. Ucuz ve kaliteli mobilya alabileceğiniz markalar arasında yer alır. Bu ürünler fiyat/performans açısından son derece başarılı ürünlerdir.

Doğru mobilya markasını seçmek kadar, bulunan alanın dekore edilmesi de oldukça önemlidir. Zaten mobilya seçiminde sağlamlık konusunda karar kıldıktan sonra yerleşimi, boyutları ya da mobilya parça sayısını odalarınıza göre belirlemelisiniz. En zorlanan kısım çoğu zaman küçük odalarda yaşanır. Küçük Oturma Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır 2022 yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

Exit mobile version