Doya Doya Moda Banu Teker Kimdir? Hakkında Merak Edilenler

Doya Doya Moda Banu

Doya Doya Moda Banu Teker her gün farklı konsept ile yayınlanan programın yarışmacıları arasında oldukça dikkat çeken isimlerden biridir. Kilolu ve büyük beden kadınların stillerini yansıttığı TV programı izleyiciler tarafından oldukça sevilen bir yarışma olmuştur.

 

Doya Doya Moda jüri 4 ünlü isimden oluşmaktadır. Bu isimler: Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez’dir. Program 27 Ocak 2023 tarihinde ekranlara veda etmiştir. Bittikten sonra da yarışmacıları kendilerinden oldukça fazla söz ettirmişlerdir. Bu isimlerden olan Doya Doya Moda Banu olarak tanınan Banu Teker’i daha yakından tanımaya var mısınız?

 

Doya Doya Moda Banu Kimdir?

Doya Doya Moda Banu

Doya Doya Moda Banu Teker 23 yaşında olan Banu Teker Almanya’da dünyaya gelmiş bir Türk ailenin kızıdır. Eğitimini Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım bölümünde tamamlamıştır. Modaya olan ilgisini moda olmadan nefes dahi alamayacağını belirten cümlelerle ön plana çıkarıyor. Program sürecinde ceza almış ve alışverişini 1 saat içerisinde yapmak zorunda kalmıştır.

 

Konuşma tarzı ve ses tonu ile ön planda olan Doya Doya Moda Banu şarkı söylediği anlar komik diyaloglara yol açmıştır. Doya Doya Moda Banu instagram ve diğer sosyal medya ortamlarında da bu konularla ilgili oldukça fazla içeriğe dahil olmuştur.

 

Doya Doya Moda stil yarışması ile popülerliğinin zirvesini yaşayan Doya Doya Moda Banu Teker daha önce başka TV programlarında da zaman zaman yer almış ve uzun süre adından bahsettirmiş ve gündemde kalmıştır.

 

Doya Doya Moda Banu Başka Hangi Programlara Katıldı?

 

Doya Doya Moda Banu gerek jüri ile girdiği polemiklerle gerek giydiği kıyafetlerle oldukça dikkat çeken bir yarışmacı olmuştur. Ancak Doya Doya Moda Banu olarak tanıdığımız Banu Teker başka televizyon programlarında da boy göstermiş ve adından söz ettirmiştir. Banu Teker’in yer aldığı TV programları:

 

  • Doya Doya Moda Banu Teker 2019 yılında Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışma Kim Milyoner Olmak İster ’de yarışmış, elendiği soru ile uzun süre gündemde kalmıştır.
  • 2020 Ağustos ayında Kuaförüm Sensin yarışmasında Dilek ve Aytekin’in saç modeli olarak yarışmıştır.
  • Doya Doya Moda Banu katıldığı diğer bir yarışma ise Çarkıfelek olmuştur. 2018 yılında Çarkıfelek programına katılmış ve orada da oldukça dikkat çekmiştir.

 

 

Doya Doya Moda Diğer Yarışmacıları

Doya Doya Moda çoğu zaman yarışmacıların kendi arasında ve jüri üyeleri ile yaşanan polemiklerle gündeme gelen gündüz kuşağı programıdır. Bu programda en çok dikkat çeken isimler hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

 

 

1 – Doya Doya Moda Damla

 

Damla Gezen 24 yaşında moda ile oldukça ilgili bir yarışmacıydı. İç Mimarlık mezunu olan ve Yüksek lisans öğrencisi olan Damla Gezen, programda yarışmacı arkadaşları ile girdiği polemiklerle gündemde olmuştur. Doya Doya Moda Damla yarışmaya yarışmacı arkadaşı Zeynep ile yaşadığı tartışma sonrası diskalifiye olarak veda etmiştir.

 

Damla Gezen daha sonrasında da birçok TV programında yer almış, ayrıca çıkardığı şarkısı müzik platformlarında yayınlanmış ve oldukça ilgi görmüştür. Doya Doya Moda ile yıldızı parlayan Damla Gezen uzun süre popülerliğini korumuştur.

 

2 – Doya Doya Moda Nihan Sağır

 

Asıl mesleği kalıcı makyaj uzmanlığı olan Nihan Sağır evli ve iki çocuklu bir annedir. Trabzonlu olan yarışmacı iddialı duruşuyla programda dikkat çekmeyi başardı. Stiline güvendiğini ve modanın nasıl takip edileceğini öğretmeye geldiğini söyleyerek programa katıldığı günden itibaren polemiklerin kahramanı olmuştur.

 

Stiline olan güveniyle dikkatleri üzerine çeken Nihan Sağır, ne yazık ki 9 Eylül tarihinde yayınlanan programda belirlenen konseptteki stiliyle beğenilmeyince haftanın elenen ismi olmuştur. Programdan sonra da isminden oldukça fazla söz ettirmeyi başarmıştır.

 

3 – Doya Doya Moda Özlem Salafzoun Kimdir?

 

Arnavut asıllı olan Özlem Salafzoun evli ve iki çocuk annesidir. Kalıcı makyaj uzmanı olan Özlem Salafzoun yarışmaya diskalifiye olayı ile damga vurmuştur. Verilen sürede alışverişini tamamlayamayan Özlem ona gülerek karşılık veren arkadaşına saldırmasıyla gündem oldu.

 

Televizyon ekranına yansımayan bu görüntüler jürinin Özlem Salafzoun’a diskalifiye kararı vermesi ile son buldu. Doya Doya Moda jüri üyesi olan Gülşah Saraçoğlu geçen Cuma elenseydin keşke diyerek durumun ne kadar kabul edilemez olduğunu dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exit mobile version