«
  1. Anasayfa
  2. sponsor
  3. En Çok İzlenen 5 Fantastik Filmi

En Çok İzlenen 5 Fantastik Filmi

En Çok İzlenen 5 Fantastik Filmi

İzleyenleri hayal dünyasına götüren ve birbirinden farklı maceralar yaşatan fantastik filmler, olay örgüsü, görüntü kaliteli, kahramanlar ve insan beynini zorlayan sahneleri ile kusursuz bir seyir deneyimi sunuyor. En sevilen film türlerinin başında gelen fantastik filmler, geniş çeşitliliğiyle herkesin zevkine hitap ediyor. Filmler.com üzerinden en çok izlenen 5 fantastik filmi inceleyerek arasından bir seçim yapabilirsiniz. En çok izlenen 5 fantastik film şu şekilde sıralanıyor;

  • Preacher
  • Penny Dreadful
  • Misfits
  • The Good Place
  • Sense8

Etkileyici sahneleriyle beğenilen fantastik filmler

Fantastik sahneleriyle ön plana çıkan Preacher, 4 sezonluk bir dizidir. Film fantastik sahnelerle dikkat çekerken dramatik ve macera dolu anları da seyredebilirsiniz. Filmin senaristliği Evan Goldberg, Seth Rogen, Garth Ennis, Sam Catlin, Steve Dillon ve Wes Brown görev almıştır. Filmin yönetmenliği ise Evan Goldberg, Seth Rogen, Michael Slovis ve John Grillo tarafından yapılmıştır. Dizi 2016 ABD yapımıdır.

John Logan tarafından Showtime ve Sky Atlantic kanallarının aracılığı ile hazırlanan korku drama türündeki Penny Dreadful adlı dizi de en çok seyredilenler arasında yer alıyor. Üç sezon olarak sunulan dizi 19. yüzyılda İrlanda ve Britanyalı roman kahramanları üzerine kuruludur.

Britanya yapımı bilimkurgu komedi dram dizisi olarak izleyicilerin karşısına çıkan Misfits adlı yapım, toplum hizmeti programında çalışmak zorunda olan bir grup genç suçlunun bir elektrik fırtınası yaşanmasının ardından doğaüstü güçler edinmesini konusu üzerine kuruludur. 2009’da başayan dizi 2013’te final yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosu içerisinde Joseph Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Natasha O’Keeffe gibi alanında başarılı isimler görev almıştır.

YouTube video

En çok seyredilen filmler kategorisinde sunulan bir diğer yapım ise Sense8 oldu. Dijital platformda yerini alan Sense8, dünyanın 8 farklı şehrinde yaşayan ancak sıradışı bir şekilde de birbiriyle bağlantılı olan 8 ayrı kişinin yaşamı üzerine kuruludur. Birleşik Krallık, Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago şehirlerini ziyaret edilen dizinin her bölümünde farklı karakterin yaşamı üzerine kuruluyor. Karakterlerden kimi birbirini bulmak isterken bazısı ise birbirini öldürmek ister.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *