Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burçlar ve Astroloji
  4. »
  5. En Sivri Dilli Burçlar Karşısında Alınması Gereken Önlemler!

En Sivri Dilli Burçlar Karşısında Alınması Gereken Önlemler!

Bilgece Bilgece - - 8 dk okuma süresi
2 0
En Sivri Dilli Burçlar Karşısında Alınması Gereken Önlemler!

En sivri dilli burçlar dedik mi sonra düşüneceğimiz iş kendimizi nasıl koruyacağımızdır. Her an laf sokmada usta burç sahibi birine karşı kendinizi korumak ne kadar can sıkıcı değil mi?

Aslında sivri dilli burçlar laf sokarken farkında olmadan bunu yaparlar. Farkında olmadan bu kadar kaliteli laf sokma işini nasıl yaparlar bunu bilemiyoruz ama ellerine su dökmek mümkün değil 😊

peki etrafına sivri dili ile zulmettiğini bilmeyen ya da bunu görmezden gelen burçlarımız hangileri? Etrafınıza baktığınızda sivri dili ile çekilmez olan kişilerin burçları hangileri biliyor musunuz? Gelin bakalım hangi burçlar laf sokma işinde usta hangileri ev sivri dilli burç olma yolunda profesyonel adım atıyor?

En Sivri Dilli Burçlar Sıralaması Top 5

En sivri burçlar dedik mi bazı karakter gözünüzün önünde canlanıyor değil mi? hani ne söylese devamlı bir ima devamlı bir iğne içeren kişiler…. Onların olduğu ortamlarda bulunmak adeta ızdırap haline gelir! üstelik ne söyleseniz işin içinden çıkamaz bir de zeytinyağı gibi üste çıkacak haklı sebepleri de vardır. İşte bakalım hangi burçlar sivri dillilik konusunda can sıkmada usta?

En Sivri Dilli Burçlar Karşısında Alınması Gereken Önlemler!
En Sivri Dilli Burçlar Karşısında Alınması Gereken Önlemler!

1- En Sivri Dilli Burçlar Nirvanası Akrepler!

En itici burç olarak bilinen akrep burcu sivri dillilikte de enler arasında 1. Sırada. Ya akrepler kadar laf sokarken zevk alan bir burç daha yoktur. Normal konuşmasında dahi bir iğneleme olan akrep bunu çoğu zaman kendi zevki için yapar. Çünkü karşısındaki mat etmek ona haz verir. “nasıl da soktum lafı ama bak gördün mü?” deyip bir de havasını basar. Tabi bir de sinirliyse bir akrebin dili ile uğraşacağınıza düz yoldan mekanı terk edin daha iyi!

2- Yengeç Burcu

En sivri dili burçlar sıralaması 2. Sıramız yengeçlere ait. Yengeç burcu kişisi nefret ve öfke konusunda kalıcı bir intikam ateşi besler. Eğer yengeç birisine laf sokacaksa gayet planlı programlı hareket eder. Öyle rastgele temeli boş iş yapmaz. Laf sokmada usta olan burçlar arasında bu yüzden en çok karşımıza çıkan burçtur. Lafı gediğine tam oturtur.

Burçlara dair pek çok bilgi ve sıralamalar mevcut. Belki ilginizi çekebilir 😉

3- Yay Burcu

Yay burcu laf sokmada usta burçlar arasında en sağ gösterip sol vuranıdır. Çünkü onun amacı esasında iğneleme ya da laf sokmak değildir. Zaten patavatsız bir kişilik olan yay burcu, bir ortamda birisine laf sokmak için beklemez. Kıvrak zekası ile kendisine gelen lafı evirir çevirir saniyesinde iade eder. Tabi bu genelde karşı tarafın midesine oturur. Cevap veremez çünkü cevap verme konusunda yay burcu kadar zekası yoktur. Yay burcu lafını söyler ve kahkasına neşesine devam eder.

4- Koç Burcu

Bir koç burcu laf sokucu sözler konusunda adeta ustadır. Her ortamda gözde ve en çok sevilen olmalıdır. Ona bir laf söylemek, ima etmek ya da iğnelemek ne mümkün! Sizi doğduğunuza doğacağınıza pişman eder. Hele ki de onun önünde rol almak mı! Eyvah kaçın kendinizi kurtarın deriz! Koç burcu bir mekanda ise konuşma hakkı da onundur en iyi söz söyleme hakkı da! Eğer bir kişinin konuşmaları ya da tavırları ile daha ön plana çıktığını düşünüyorsa ilk yapacağı iş lafı sokmak olacaktır. İnanılmaz zekası ve gözlemci tavırları ile mutlaka karşısındaki kişide bir açık bulur. Daima sinirli olması da cabası! Lafı sokar kenara çekilir diyemeyiz. Önce iğneler… Sonra lafı sokar… Sonra da alabildiğine bir gümbürtü koparır! Mümkünse o aşamaya gelmeden oradan uzaklaşın!

5- Aslan Burcu

Aslan burcu egosunu tatmin etmek için her yolu mübah sayar. Düşmanı alt etmek, kendini yüceltmek ya da ön plana çıkmak için bir sivri dili vardır sormayın. O sivri dille şekil yaptığını düşür ve düşmanı mat ettim der. He bir de lafla da yetinmez egosunu daha da yüceltsin diye birkaç ton yukarıdan konuşur. Laf olur gümbürtü ve aslanlar olaya damgayı vurur. Eğer bir aslan ile başa çıkacak kadar sivri diliniz yoksa ve zekanıza pek güvenmezseniz sakın onun karşısında durmayın. Sizi yıldırana kadar her türlü lafı sokacak iteleyecek ve tüm baskınlığını kullanacaktır. He bir de kendisi çok güzel temize çıkarıp günün kahramanı olacaktır. Bizden söylemesi🙄

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.