Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beslenme ve Diyet
  4. »
  5. 13 Kilo Verdiren Ceyda Düvenci Diyeti ile Yaza Hazır Mısınız?

13 Kilo Verdiren Ceyda Düvenci Diyeti ile Yaza Hazır Mısınız?

Bilgece Bilgece - - 4 dk okuma süresi
1 0
13 Kilo Verdiren Ceyda Düvenci Diyeti ile Yaza Hazır Mısınız?

Fazla kilo ve aşırı şişmanlık probleminden kurtulmanın tek çaresi diyet yapmaktır. Buna destek olarak elbette spor ve bolca su tüketmek gerekir. Yaz gelmeden önce veya yaz ayının sıcağını destek alarak zayıflamak isteyenler Ceyda Düvenci diyeti sayesinde düşündükleri kilo orantısına inebilecekler.

Ceyda Düvenci Diyeti Nedir ?

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci almış olduğu kiloları sayesinde oldukça rahatsız günler geçirdi. Çünkü hamilelik dönemi atlatan Düvenci bu süreç içerisinde kilo almış ve televizyon dönemi başladığından büyük bir rahatsızlık duymuş. Ceyda Düvenci duyduğu kilo fazlalığı rahatsızlığından ötürü özel kolay diyet listesi aramış ve uygulamış.

Bu diyetin adı plazma diyeti olarak biliniyor. Plazma diyeti beslenme sistemi sayesinde tüm fazla kilolarından kurtulmuş ve eskisinden daha iyi bir şekilde televizyonlarda en çok aranan ünlü haline gelmiştir.

Ceyda Düvenci Diyeti Nasıl Uygulanır ?

YouTube video

Plazma diyeti yani Ceyda Düvenci diyeti uygulaması her diyet listesinin önemli unsuru olan spor desteği ve bolca su tüketimi şeklinde gerçekleşiyor. Öğünler azar azar ve çok şekilde uygulanıyor. Acıkma hissi kuvvetlendiğinde meyve veya salata ile bastırılıyor.

Ceyda Düvenci diyeti içeriğinde beyaz et daha çok odaklıdır. En çok levrek ve palamut tüketimi gerçekleştiren Ceyda Düvenci diyet programı çerçevesinde günde tam 8 öğün yemiştir. Açlık krizi geldiğinde ise ananas ile bu durumu yatırtırmıştır.

Bunun anı sıra fırında ızgara hamsi bolca salata ve bolca meyve öğünleri içerisinde bulunuyor. Ceyda Düvenci bu şekilde hamilelik dönemi içerisinde almış olduğu 13 kiloyu vücudundan atmayı başarmıştır.

Diyete dair ne varsa;

Ceyda Düvenci Diyeti Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ceyda Düvenci diyeti için dikkat edilmesi gerekenler öğünleri tam uygulamaktır. Hiçbir öğünü atlamadan uygulanması kilo vermek için büyük destek sağlayacaktır. Acıkıldığında mutlaka kalorili yiyeceklerden uzak durulmalıdır. Salata türü ve meyve açlık bastırmak için kullanılabilir.

Ana öğünlerde mutlaka beyaz et odaklı yiyecekler yenmelidir. Palamut ve levrek gibi balıklar bu konu bakımından oldukça yardımcıdır. Plazma diyeti uygulanırken mutlaka günde en az 2 litre su tüketimi gerekiyor. Bu sayede toksinler ve yağlar vücuttan rahat bir şekilde atılabilecektir.

Ayrıca spor yapılması halinde plazma diyeti daha fazla kilo verme imkanı sunacaktır. Ayrıca şok diyet programları ile hızlı ve sağlıklı kilo vermek de oldukça faydalı olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.