Estetikli Ünlüler Kimdir, Estetik Faciası Ünlüler Var mı?

estetiksiz-unluler8

Estetikli ünlüler birçok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer almaktadır. Estetiksiz ünlüler denildiğinde akla gelen kişi sayısı oldukça azdır. Hemen hemen tüm ünlüler beğenmedikleri bir özelliklerini operasyon ile değiştirmeyi tercih ediyorlar. Ünlülerin eski hallerine baktığımız zaman tanınamayacak kadar değiştiğini görüyoruz. Biz de bu yazımızda sizler ile Estetikli ünlüler ve estetik faciası ünlüler gibi en çok merak edilen konulara değinmiş olduk.

Estetikli Ünlüler Kimlerdir?

Bazı ünlülerin estetik operasyonu geçirdiğini hemen hemen herkes bilir. Zaten o ünlülerin kendileri de estetik yaptırdığını kabul etmektedir. Fakat bazı ünlüler çok sayıda operasyon geçirmiş olmasına rağmen estetik yaptırdığını kabul etmemektedir. Bu nedenle yazımızda görünce çok fazla şaşıracağınız isimlerle de karşılaşacaksınız.

1 – Melis Buse Betkayan

Melis Buse Betkayan isimli kişi Kısmetse Olur adlı bir evlilik programından sonra ülkemizde tanınmaya başlamıştır. Kısmetse Olur ekranlarında ile doğal hali ile karşılaştığımız Melis Buse Betkayan’ın estetikli hali görenleri adeta şok uğrattı. Estetikle çirkinleşen ünlüler denildiğinde ilk akla gelen isimlerdendir. Özellikle dudak ve burun estetiği ile dikkatleri üzerine çekti. Birçok kişi tarafından estetikli hali çok yapay ve abartı bulunurken estetik faciası ünlüler kategorisine dahil edildi.

2 – Tuvana Türkay

Tuvana Türkay isimli ünlü özellikle yaptırmış olduğu burun estetiği ile bir süre gündemden düşmemişti. Estetikli olduğu yönündeki iddialara ise vermiş olduğu sert tepki de bir o kadar gündemde kalmıştı. Ünlü isim “Bir karpuzun bile üzerinde lekeler olduğu fark edilince tercih edilmekten vazgeçiliyor. Kaldı ki Türkan Şoray ya da Filiz Akın gibi oldukça ünlü isimlerin bile burunlarının estetikli olduğunu biliyoruz. O halde onları da oyuncu ya da ünlü kategorisine almayalım.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

3 – Hadise

Bizi Eurovision’da da temsil eden ünlü isim ilk olarak hayatımıza 2005 yılında yapmış olduğu albüm ile girmişti. 2005 yılındaki hali ile şimdiki halini karşılaştırdığımız zaman Hadise’nin de çok büyük değişimlere uğradığını fark ediyoruz. Hadise ayrıca yalnızca yüzünde yaptırmış olduğu operasyonlar ile değil aynı zaman da göğüs estetiği ile de çok konuşulmuş isimler arasında yer almaktadır.

Estetik ameliyatı fiyatları oldukça yüksek olunca pek çok kişinin estetik hayalleri hayal olmaktan öteye gidemiyor maalesef. Estetikli ünlüler hakkında hazırladığımız bu yazımız haricinde estetik sektörüne yönelik diğer yazılarımız;

4 – Estetikli Ünlüler | Erkan Zengin

Estetikli ünlüler Türk futbolcuları arasında da yer almaktadır. İlk akla gelen örneklerden biri ise Erkan Zengin isimli futbolcudur. Kendisi geçirmiş olduğu burun ameliyatından sonra hayli değişmiş ve birçok kişiden bu yönde olumlu dönüşler almıştır. Estetikli ünlüler erkek konusuna da Erkan Zengin isimli ünlü futbolcuyu örnek verebiliriz.

5 – Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz da estetikli ünlüler erkek kategorisine örnek gösterebileceğimiz bir başka ünlü isimdir. Kerimcan Durmaz’ın değişimi diğer ünlülerin değişiminden çok daha farklıdır. Eski hali ile yeni hali arasında gram benzerlik bulunmamaktadır. Sadece burun estetiği değil, yanak, çene ve diş gibi yüzünün birçok bölgesine estetik yaptırmayı tercih etmiştir.

6 – Pınar Altuğ

Birçok kişinin Çocuklar Duymasın adlı adeta efsaneleşen dizi ile beraber adını duyduğu Pınar Altuğ da birkaç estetik operasyonu geçirmiş ünlüler arasında yer almaktadır. Güzellik yarışmasında da derece alan ünlü isim özellikle burun estetiği ile dikkat çeken ünlülerden bir tanesidir.

7 – İrem Derici

TV8 ekranlarındaki Ses yarışmasından sonra ünlenen İrem Derici burun estetiği ile çok fazla konuşulan isimlerden biridir. İrem Derici küçüklüğünden beri burnunun büyük olmasına takıntılı olduğunu belirtiyor. Hatta çocukken burnunu beğenmeyip duvara vurup estetik yaptırmıştır. Sonrasında o estetiği beğenmeyerek tekrar burun operasyonu geçirmiştir. Sadece burnuna değil yüzündeki pek çok yere de müdahale ettiren ünlü ismin dişleri de estetiklidir.

Hiç Estetik Yaptırmayan Türk Ünlüler | Estetiksiz Ünlüler Türk

Hiç estetik yaptırmayan Türk ünlüler de oldukça merak edilen konulardan bir tanesidir. Estetiksiz ünlüler denildiği zaman hemen hemen herkesin aklına Beren Saat gelmektedir. Hatırla Sevgili dizisi ile tanımaya başladığımız ünlü isimde hiç estetik bulunmamaktadır.

Bir diğer estetiksiz güzel ise Tuba Büyüküstün’dür. Ünlü ismi de 2004 yılında Kanal D ekranlarında olan Çemberimde Gül Oya isimli diziden sonra tanıdık. O dizide de gören herkesi büyülemeyi başaran ünlü isim hala doğal hali ile görenleri kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

Exit mobile version